News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #15, on November 9th, 2012, 11:03 PM »
Quote from Piscilla on November 9th, 2012, 10:33 PM
a na czymś w zeszłym roku był failowy panel o touhou jakiegoś randoma... więc czasem im się zdarza jednak coś przyjąć threlated
o tym mówiłem
skoro na ecchiconie 5 jeszcze były th atrakcje i to nasze, to coś po owym konwencie musiało się stać; Roger wtedy był tak jak i jest teraz
well, dunno, ja atrakcje zgłosiłem i czekam na aprobatę

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #16, on November 9th, 2012, 11:52 PM »
Po długim zastanowieniu postanowiłem przyjechać. Fundusze mi na to nie pozwalają ale mniejsza z tym.

Devvy

  • Guest
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #17, on November 10th, 2012, 06:30 AM »
Quote from Kriss_Hietala on November 9th, 2012, 09:28 PM
jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty
Masz mój miecz. Niszczę żydomasońskie stowarzyszenia gdziekolwiek jestem.

Fenek Alfa

  • Większy Użyszkodnik
  • Trolldere
  • Posts: 50

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #19, on November 10th, 2012, 11:18 AM »
Quote from Fenek Alfa on November 10th, 2012, 10:44 AM
Quote from Kriss_Hietala on November 9th, 2012, 09:28 PM
jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty
Dopóki ich konwenty będą wiały chujem, to czemu by nie.
ja tam na ich konwentach się dobrze bawię, w przeciwieństwie do konwentów miohi (japanicon 2 był miłym wyjątkiem)
zobaczymy jak będzie teraz, wobec rozprzestrzeniającej się fali PZTA na niemal wszystkie konwenty...

Fenek Alfa

  • Większy Użyszkodnik
  • Trolldere
  • Posts: 50
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #20, on November 10th, 2012, 12:39 PM »
Quote from Mayuki on November 10th, 2012, 11:18 AM
zobaczymy jak będzie teraz, wobec rozprzestrzeniającej się fali PZTA na niemal wszystkie konwenty...
Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że z urzędu dostają 60% atrakcji.

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #22, on November 10th, 2012, 03:41 PM »
Z tego co widziałem,  jak na razie nikogo z PZTA nie ma w zgłaszaniu atrakcji na konwent. Atrakcjami zajmuje się Zombik a na pierwszym Hellconie to on przyjął moje warsztaty z RSO, gdzie frekwencja była zadowalająca. Zamierzam zgłosić te warsztaty i jeszcze może jakiś konkursik th-related, mam nowy pomysł, ale to tylko jak bede miał czas na jego przygotowanie. Jeśli nie przyjmą - wyjebane, urządzę dla chętnych prywatne warsztaty i turniej i będę miał w dupie zwrot kasy za wejściówkę. O. A co do nawiązania współpracy - popieram Maluetara i uważam, ze mimo wszystko nie zawadziłoby się też na tym gruncie rozmówić z Animatsuri, ale to już nie będę sam decyzji podejmował.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #23, on November 10th, 2012, 05:43 PM »
Quote from Mayuki on November 9th, 2012, 11:03 PM
Quote from Piscilla on November 9th, 2012, 10:33 PM
a na czymś w zeszłym roku był failowy panel o touhou jakiegoś randoma... więc czasem im się zdarza jednak coś przyjąć threlated
o tym mówiłem
skoro na ecchiconie 5 jeszcze były th atrakcje i to nasze, to coś po owym konwencie musiało się stać; Roger wtedy był tak jak i jest teraz
well, dunno, ja atrakcje zgłosiłem i czekam na aprobatę
Ecchicon miał być swego rodzaju końcem. Roger doniósł na swój własny konwent by mieć pretekst do zamknięcia ecchiconów. Szkoda, że to tyż koniec touhou ;<

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #24, on November 10th, 2012, 07:34 PM »
Quote from Małyszeq on November 10th, 2012, 03:41 PM
Z tego co widziałem,  jak na razie nikogo z PZTA nie ma w zgłaszaniu atrakcji na konwent.
oni nie zgłaszają atrakcji przez forum animatsuri, jak normalni ludzie, tylko niektórzy z nich stali się twórcami atrakcji z ramienia animatsuri (np. Shin), zatem nie ma ich w zgłoszeniach na forum; kumpel chciał zgłosić konkurs openingów i endingów i powiedzieli, że ktoś od nich już to robi; jestem niemalże pewien, że to ktoś z PZTA, zresztą tak było na tegorocznym animatsuri
Quote from Małyszeq on November 10th, 2012, 03:41 PM
Zamierzam zgłosić te warsztaty i jeszcze może jakiś konkursik th-related, mam nowy pomysł, ale to tylko jak bede miał czas na jego przygotowanie.
Oby wypaliło.

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #25, on November 11th, 2012, 04:10 PM »Last edited on November 11th, 2012, 05:47 PM by Smoku
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #26, on November 11th, 2012, 04:15 PM »
Codopiero zauważyłem nazwę tego tematu :P

Fenek Alfa

  • Większy Użyszkodnik
  • Trolldere
  • Posts: 50
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #27, on November 12th, 2012, 04:43 PM »
Quote from Smoku on November 11th, 2012, 04:10 PM
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.
Kwestia jest taka, że sypią im się większe imprezy. PAcon i EZcon były spoko, ale Hellcon 2 i Animatsuri ratował tylko socjal, mimo że jestem into stara Japonia mocno, a o niej(teoretycznie) traktowało ostatnie Ani.

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #28, on November 12th, 2012, 08:25 PM »
Quote from Fenek Alfa on November 12th, 2012, 04:43 PM
Quote from Smoku on November 11th, 2012, 04:10 PM
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.
Kwestia jest taka, że sypią im się większe imprezy. PAcon i EZcon były spoko, ale Hellcon 2 i Animatsuri ratował tylko socjal, mimo że jestem into stara Japonia mocno, a o niej(teoretycznie) traktowało ostatnie Ani.
Dla mnie największym minusem jest to, że osiedlili się w mocno ciasnej szkole, w której nie ma miejsca dla wszystkich do spania zbytnio przy większej imprezie.

Konwenty bez rezerwacji sleepów (pomijając brak toho sleepów i toho roomów, co dla mnie jest zwykle głównym punktem konwentu) mają właśnie tą wadę, że nie ma gdzie spać.
(click to show/hide)
ale jak ktoś nie było na żadnym conie od roku ponad, to łapie czego może i co nie jest za daleko

A najbardziej zastanawia mnie fakt jak to się stało, że kuce mają swój własny konwent D:

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Sytuacja Konwentowa
« Reply #29, on November 12th, 2012, 08:34 PM »
Quote from Piscilla on November 12th, 2012, 08:25 PM
Dla mnie największym minusem jest to, że osiedlili się w mocno ciasnej szkole, w której nie ma miejsca dla wszystkich do spania zbytnio przy większej imprezie.
To chyba jedyny albo prawie jedyny minus jaki mam dla nich - szkoła na Aninie była dużo przestronniejsza i w lepszej okolicy (spokojniej, etc.)
Quote from Piscilla on November 12th, 2012, 08:25 PM
Konwenty bez rezerwacji sleepów (pomijając brak toho sleepów i toho roomów, co dla mnie jest zwykle głównym punktem konwentu) mają właśnie tą wadę, że nie ma gdzie spać.
hm ? jeszcze na żadnym konwencie (prócz mojego pierwszego Funekai) nie miałem tak, żeby nie było gdzie spać o:

(click to show/hide)
btw, ostatni Twój konwent to Nejiro 3 ? O: