News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
« Reply #15, on July 2nd, 2014, 07:20 PM »Last edited on July 2nd, 2014, 07:31 PM by critz
Quote from Kreton on July 2nd, 2014, 05:04 PM
Jak wiele mogło się zmienić w ciągu dwóch czy trzech tygodni ? Oświeć mnie tą wiedzą.
2-3 tygodnie? Pewnie niewiele. Od wyjścia tłumaczenia do DDC?
Quote
Please make sure to completely reinstall the patcher and reconfigure your patch stack if you are updating from an earlier build than 2014-01-03!

This is due to the new dependency system. We are going to store data shared between multiple languages in new language-independent patches, which wouldn't be present in your configuration otherwise.
Quote from Kreton on July 2nd, 2014, 05:04 PM
Wmagania: Japońska konfiguracja imion (tj. Nazwisko Imie, nie Imie Nazwisko).
Nie widzę sensu nie zmieniania tego, ale jak sobie chcesz. Ale fakt - z tym było trochę trudniej bo config tool do angielskiej wersji dorzucał patch zmieniający kolejność imion na zachodnią automatycznie. Ale wycięcie jednej linijki kodu z en.js załatwiło sprawę i z powrotem jest kolejność Nazwisko Imię. Enjoy, tested: https://www.mediafire.com/?46669dsq46t5wsh.

Skróty "th11 (en)" i "th11_custom (en)" możesz sobie przenieść/skopiować gdzie chcesz. Grę zostaw w katalogu D:\Games\Touhou\Subterranean Animism\ i upewnij się, że japoński plik gry nazywa się normalnie - th11.exe.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
« Reply #19, on July 3rd, 2014, 10:58 PM »Last edited on July 3rd, 2014, 11:01 PM by critz
Shocking truth!

Mfw. Albo na stronie jest rzeczywiście dziabnięta wersja, albo twój system jakoś się istotnie różni. Welp, mogę jeszcze co najwyżej dać całą grę ode mnie, jak nie pyknie ani normalne spatchowane th11e.exe ani ustawiony pod twój katalog na dysku autopatcher (które oba u mnie działają) to już nic nie poradzę.

Szyna

  • Scarlet Meister
  • Zamrożona Żaba
  • Trickster Devil!
  • Posts: 310
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
« Reply #20, on July 3rd, 2014, 11:21 PM »
Miałem z Chireiden podobny problem. Też się nie chciała odpalić angielska wersja gry, ale po ponownym pobraniu z 2hu.pl działało normalnie >.>

Official Remilia-tard of Touhou.pl

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
« Reply #21, on July 6th, 2014, 06:32 PM »
Autopatcher - top kek, przy DDC jesczez jakoś działało, ale po spatchowaniu ISC połowa nieprzetłumaczona, podziekuję za to gunwo i będę liczył na to, że gensokyo.org weźmie się do roboty....
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Odp: Touhou 11 - Subterranean Derpinism
« Reply #22, on July 7th, 2014, 02:30 AM »
Quote from Małyszeq
będę liczył na to, że gensokyo.org weźmie się do roboty.
Nie weźmie. Jest autopatcher - nie będą się męczyć.