News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

ulczen

  • Zauważona przez Kretona
  • Wróżek
  • Posts: 226
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #16, on September 19th, 2014, 12:32 PM »
Małyszek, nie wiem, czy dasz sobie radę z wiedzówką z gw2, z resztą z jakiej dziedziny byłyby pytania?
Jaka klasa prócz guradiana i woja ma krzyki? Jaka broń jest bliźniacza do Frostfanga? Co robi Jadexi prócz bycia w LA? Co serwuje Caudecus na przyjęciu? Jakiej klasy jest Rytlok?
Ten ogień z dna nie wiem

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #17, on September 19th, 2014, 12:38 PM »
to teraz przyjmują już takie atrakcje zupełnie z dupy? kucyki to może jeszcze, ale GW jakoś powiązane jest z chińskimi bajkami? znaczy nie mam nic przeciwko, rób rób xD tylko dziwi mnie obecny stan atrakcji, skoro mówisz, że jest większa szansa, że przyjmą to niż Touhou

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #18, on September 19th, 2014, 12:50 PM »
Powiedz mi w takim razie co robią te wsyzstkie niezwiązane z mangą fantasy LARPy na konwentach?. Zawsz ejest osobny blok na atrakcje nie mające powiązania z mangu.

Also, Ulken, tak poradze sobie. Pyt5ania? Content gry, fabuły, żadnych pytań w rodzaju jakiej 'klasy broni używasz i dlaczego jest to zerker'. Nic powiązanego z community, raczej pytania w rodzaju: Jak nazywał się król, który sprowadził klątwę na Ascalon, imię osoby odpowiedzialnej za zatopienie Orr, etc etc.

ulczen

  • Zauważona przez Kretona
  • Wróżek
  • Posts: 226
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #19, on September 19th, 2014, 01:03 PM »
Quote from Nashi on September 19th, 2014, 12:38 PM
to teraz przyjmują już takie atrakcje zupełnie z dupy? kucyki to może jeszcze, ale GW jakoś powiązane jest z chińskimi bajkami? znaczy nie mam nic przeciwko, rób rób xD tylko dziwi mnie obecny stan atrakcji, skoro mówisz, że jest większa szansa, że przyjmą to niż Touhou
To razy milion pińcset sto dziewińcset, rób se takie rzeczy na jakimś gaming evencie a nie chińskie bajki evencie

Małysz, mało ludzi interesuje fabuła w gw2, poważnie, to tak nie działa, nie rób atrakcji pod siebie. Po za tym pytanie, które zaproponowałeś to nie pytanie na wiedzówkę, tylko bardziej sposób na rozpoczęcie rozmowyxDDDDD

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #21, on September 19th, 2014, 01:11 PM »
Powiedziałbym coś bardzo złośliwego, ale mam zbyt dobry humor dzisiaj. Anyway, cofam pomysł - chętnie popatrzę na zaawansowane merytorycnzie atrakcje, które pozgłaszają inni ludzie, oraz to jak je poprowadzą :3...

poosheck

  • Nowomysza
  • Posts: 7
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #22, on September 19th, 2014, 01:13 PM »
15% szansy na przybycie.

Nie ma sensu robienia wiedzówki z fabuły gw2. Po pierwsze to nie będzie zabawne. Po drugie: fabuła interesuje mniej niż 5% graczy.
Pytania typu: jak jadexi dorobił się hajsu, albo jakie przezwiska moją poszczególne smoki, nie są aż tak trudne, a sprawią dużo więcej frajdy i zabawy.
A może ziemniaka?

ulczen

  • Zauważona przez Kretona
  • Wróżek
  • Posts: 226

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Hellcon IV: Zagadka Kuby Rozpruwacza (25-26.10.2014), Warszawa
« Reply #25, on September 19th, 2014, 02:05 PM »
Quote
Powiedz mi w takim razie co robią te wsyzstkie niezwiązane z mangą fantasy LARPy na konwentach?.
no larpy wymagają trochę więcej zaangażowania uczestników, więc imo to elo forma na zapchanie czasu
Quote
To nie wiedziałaś?
no myślałam, że kucyki i lol to maks odstępstwa, chyba że takie rzeczy ogólnofantastyczne, jakieś znane książki
przepraszam, wyjdę spod kamienia niedługo
Quote
chętnie popatrzę na zaawansowane merytorycnzie atrakcje, które pozgłaszają inni ludzie, oraz to jak je poprowadzą :3...
Quote
Nah, to nie piłem do Ciebie Ulcz :3
woah, ja nic nie zgłaszam xD z touhou za słabo się czuję, a w jojo nie siedzę zbyt długo
(click to show/hide)
z tymi literówkami to serio jak Tomek

Tora

  • Rage Quitter
  • Spirala Szczęścia~
  • Posts: 725
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962