News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Touhou RPG Sessions - Offtop

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #30, on March 12th, 2015, 11:05 PM »Last edited on March 12th, 2015, 11:09 PM by Małyszeq
Co do sesji IRC - możliwe, że dam radę zrobić coś takiego, ale musielibyśmy naprawdę dobrze to zorganizować - ale tylko jesli wsyzscy by sie na to zgodzili. Cytując mojego zulubionego developera, Colina Johanssona:



Dodatkowo wiem, że wielu z was może dokuczać niekiedy powolne tempo rozwoju historii, ale dodatkowo cytując kolejnego klasyka...

Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #31, on April 4th, 2015, 11:48 AM »
Smacznego jajca wszystkim, jestem pewny, że ktoś je wam wciśnie do ust. Nie wiem co z kiełbasą :V

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #33, on April 10th, 2015, 09:07 PM »
Doublepostowy offtopeł, w sumie raczej dla Ignacego, bo wiem, że jest graczem MMO

Guild Wars 2 o 75% taniej do 13 kwietnia (w wersji cyfrowej, nie pudełkowej). Polecam gorąco jak szukasz czegoś nowego i innego niż każde typowe MMO i nie chcesz płacić abonamentu co miesiąc (tu go nie ma).

Ignacy Przybylski

  • Lodowy Wróżek
  • Biedna Kapłanka!
  • Beloved Tomboyish Cryomancer
  • Posts: 1,437
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #34, on April 11th, 2015, 10:51 AM »
Ze względu na czas raczej nie grywam MMO. :P W WoWa grałem przez rok kiedyś tam, potem w SW:TOR raczej jako ktoś, kto lubił KotOR, a nie fan MMO. Jakbym miał więcej czasu i kasy, to może bym spróbował. Dzięki w każdym razie.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Losik

  • Zamrożona Żaba
  • Ordinary User
  • Posts: 369
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #35, on April 23rd, 2015, 02:16 PM »
Z racji że jadę na Pyrkon to najpewniej nie będę miał czasu/w stanie pisać postów w ten weekend.
There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Zhearrimst

  • Większy Użyszkodnik
  • ᚦᛖ ᚺᚢᚾᛏᛖᚱ
  • Posts: 79
ᚲᛁᛚᛚ ᛃᛟᚢᚱᛋᛖᛚᚠ

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #38, on April 26th, 2015, 10:08 AM »
Nie widzę problemów, jako że sam się ociągałem z postem, bawcie sie dobrze, napiszecie jak bedziecie mogli :3
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #39, on April 30th, 2015, 12:08 AM »
Strasznie przepraszam, miałem napisac wczęsniej, ale rozchorowałem się dosyć mocno w tygodniu i dogorywam. Wrzucę wam coś na weekend, miałem napisać wcześniej, ale nawet na to nie miałem siły...
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #40, on May 3rd, 2015, 02:34 PM »
Wróciłem z nowym postem. Czuję się już nieco lepiej, choc nadal jestem słaby. Dziekuję za cierpliwosc

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535

Zhearrimst

  • Większy Użyszkodnik
  • ᚦᛖ ᚺᚢᚾᛏᛖᚱ
  • Posts: 79
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #42, on May 17th, 2015, 07:41 PM »
I'm out.

Nie wiem z jakiego powodu sesja stanęła, ale wiem, że w zbliżającym się okresie pisania prac, zaliczeń i przygotowań do egzaminów, nie będę miał czasu regularnie odpisywać. Chciałbym przeprosić swoich współtowarzyszy, bo nie wiem czy moja postać zostanie wyłączona z głównej fabuły sesji, czy przyjmie rolę NPCa.

Na forum przyciągnęła mnie sesja, a jeśli nie będę brał w niej udziału, to prawdopodobnie przestanę też wchodzić na forum. W razie czego, do zobaczenia.

Ignacy Przybylski

  • Lodowy Wróżek
  • Biedna Kapłanka!
  • Beloved Tomboyish Cryomancer
  • Posts: 1,437

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
« Reply #44, on May 18th, 2015, 12:48 AM »
Nie wiem czy ta sesja wam w ogóle nadal trwa czy coś.
Ale jak kiedyś pytałem o dołączenie to słyszałem, że jak się ta sesja skończy to będzie można się dołączyć do kolejnej.

Daleko już zaszliście?