News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.

JCD

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 408

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #1, on November 13th, 2012, 12:16 PM »
Goniące cię życie i spadający tytuł planszy mnie rozjebały. Ale ostatni spell Maryśki ciekawy, trochę Okuu-like. W którejś grze można by było go użyć.

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #2, on November 13th, 2012, 01:32 PM »
Rozwalił mnie kompletnie sam początek i pięść Unzana xD Zwłaszcza jak po raz drugi wyleciała.
To jest po prostu genialne, zagrałbym gdyby nie to, że pewnie nawet nie doszedłbym do trzech wróżek, bo zdemotywowałbym się na samym początku ^^"

arhus

  • Zamrożona Żaba
  • TEWI INBA!
  • Posts: 370

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #4, on November 13th, 2012, 02:54 PM »Last edited on November 13th, 2012, 03:02 PM by Smoku
Te wróżki z Master Sparkami xD genialne xD w życiu bym w to nie grał, ale świetne xD

Jak zabiło go życie jak juz wreszcie dowalił wróżkom xDD

Hotaru

  • Zamrożona Żaba
  • U MAD BRO?
  • Posts: 324

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #7, on November 13th, 2012, 07:28 PM »Last edited on November 13th, 2012, 10:40 PM by critz
I Wanna Be The Loli.

To jest psychiczne. Suprise fist, spadający tytuł, zablokowane easynormal mode, pojebany streaming, wruszki walące Master Sparkiem, NDL i słońcami, anty-timeout, goniący anty-up (dobry pomysł w sumie, tylko z innym pociskiem), pole siłowe na cały ekran, rozjebany system punktów i kop od Marisy na deser (11:02 mnie rozpierdala. "No w końcu mi się ud- *kop*

...
...
...

asdasdasdadasdadadasdasdasdasdas!")

Jak wierzyć MotK, to to zostało popełnione przez jebniętego gościa znanego jako yuke, który jest też odpowiedzialny za genialne Danmaku All-Star Medley, oraz kilka innych hacków, które są delikatnie mówiąc pojebane:

(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Koleś podobno nie wypuszcza hacków ze względu na prawa autorskie ZUNa, no i ze względu na to, że robi je jako dowcip. Wielka szkoda - kod gry rozjebał do tego stopnia, że w porówaniu ZUN wydaje się cierpieć na brak inwencji.

Kanał na nico: http://www.nicovideo.jp/mylist/21772560

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295

Tora

  • Rage Quitter
  • Spirala Szczęścia~
  • Posts: 725
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #9, on November 17th, 2012, 11:27 PM »
Aż sobie pobrałem na dysk, będę straszył tym znajomych.

Trudność i pomysłowość komentarza nie wymagają, ale od siebie powiem, że to przedstawienie było epickie i warte najwyższych pochwał. Szczególnie dobra była końcówka - prawdziwy fajerwerk na niebie.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211
Odp: 東方初見殺 ~ Unreasonable Mechanism.
« Reply #10, on November 27th, 2012, 12:47 PM »
Ciekawe co sam ZUN by na to powiedział , jak by nie patrzeć jest spora różnica między zwykłymi hackami zwiększającymi poziom trudności gry a czymś takim ;) .
Osobiście jestem tym bardzo zaciekawiony ale nawet jeśli można było by w tą grę zagrać raczej wątpię żebym się odważył ^^' .