News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Tribell

  • Dragon's Palace Messenger
  • Zamrożona Żaba
  • Addicted From Danmaku
  • Posts: 458
Odp: Imagination
« Reply #345, on December 28th, 2014, 02:09 AM »
Quote from Kamruz on December 28th, 2014, 01:37 AM
Emm...
W chuj arogancka dziewoja, która rozkręca swój biznes poprzez oślepianie ludzi, a następnie sprzedawanie im węgorzy, które poprawiają wzrok.
Kiedyś byłem do niej bardzo pozytywnie nastawiony ale niestety to się musiało zmienić. :<
Tak konkretniej to ona minogi sprzedaje, a nie węgorze.

Waryate

  • Wróżek
  • ~
  • Posts: 167
Odp: Imagination
« Reply #346, on December 28th, 2014, 11:44 AM »
Byznes iz byznes, c'nie? Przecież nawet teraz na pewno wiele osób/przedsiębiorstw robi wszystko co może by sprzedać innym to co mają, bo hajs się musi zgadzać. Można nosić okulary przeciwsłoneczne, albo maskę spawalniczą, +50 do szacunu na dzielni w nocy.
Wygląda faktycznie całkiem ładnie jak na zunart. Osobiście nie jestem do niej jakoś negatywnie nastawiony. W sumie to nawet specjalnie się nie interesowałem tą postacią. Ale na pierwszy rzut oka i całej reszty wydaje się być fajna.
Tak naprawdę pierwsze i jedyne co przychodzi mi na myśl, kiedy ktoś mówi o Mystii to Deaf to all but the Song. Nie potrafię się bardziej zachwycić postacią, ale ten theme jest przegenialny.
Quote from Red Fedora on December 28th, 2014, 12:21 AM
Temat rozkręca się jak rozrusznik od Kamaza
Przeczytałem z początku "jak rozrusznik od Kamruza" *śmiech*

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!