News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Tora

  • Rage Quitter
  • Spirala Szczęścia~
  • Posts: 725
Odp: Tsuru Japan Festival 2 (Rybnik, 8-9.11)
« Reply #15, on September 26th, 2014, 06:28 PM »
@Pooky, welp, szkoda, ale naprawdę nie mam jak Cię przekonać byś przejechał połowę Polski na lokalny pod każdym kątem konwent.
Quote from Sephi on September 26th, 2014, 02:29 PM
Tak na poważnie to głównym powodem dla którego jadę jest lokalizacja , z racji tego że mieszkam na górnym śląsku mam naprawdę blisko na konwent . Gdyby impreza taka jak ta była by już np. w okolicach Wrocławia raczej nie brał bym tego konwentu pod uwagę .
Sephi, który zamierza być na Hellconie i Porytkonie jednocześnie, sugeruje, że nie pojechałby na Tsuru gdyby było 100km dalej?
Nie wierzę  :P
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211
Odp: Tsuru Japan Festival 2 (Rybnik, 8-9.11)
« Reply #16, on September 28th, 2014, 12:53 AM »
Quote from Tora on September 26th, 2014, 06:28 PM
@Pooky, welp, szkoda, ale naprawdę nie mam jak Cię przekonać byś przejechał połowę Polski na lokalny pod każdym kątem konwent.
Quote from Sephi on September 26th, 2014, 02:29 PM
Tak na poważnie to głównym powodem dla którego jadę jest lokalizacja , z racji tego że mieszkam na górnym śląsku mam naprawdę blisko na konwent . Gdyby impreza taka jak ta była by już np. w okolicach Wrocławia raczej nie brał bym tego konwentu pod uwagę .
Sephi, który zamierza być na Hellconie i Porytkonie jednocześnie, sugeruje, że nie pojechałby na Tsuru gdyby było 100km dalej?
Nie wierzę  :P
Po prostu nie jest to aż tak duża impreza - Hellcon jednak to dużo większe wydarzenie a Pyrkon to wiadomo ;) .

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765