News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)

akizu2

  • Wróżek Mniejszy
  • Posts: 106
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #30, on November 7th, 2014, 01:14 PM »
Quote from Raion on November 7th, 2014, 12:08 PM
Jeżeli mielibyśmy współpracować, nie potrzebowalibyście oddzielnej strony.

Zamiast odpierniczać hałe z nową (de facto kiepsko wykonaną) stroną, moglibyście zwyczajnie napisać tutaj kilka artykułów w celu uzupełnienia braków na stronie jeżeli jakieś widzicie... Wszystkim wyszłoby to na dobre.
Nie wyszłoby na dobre. Temat był wałkowany wiele razy. Co do niektórych tematów była po prostu zbyt duża różnica zdań żeby móc realizować wszystko w ramach touhou.pl. Nie jest to niczyja wina. Po prostu czasem podział na dwie odrębne ekipy z których każda działa po swojemu jest lepszy niż szukanie na siłę kompromisu. Jednocześnie nie widzę powodu dla którego nasze ekipy nie mogły by współpracować przy niektórych projektach, jak chociażby taki Touhou-room na konwencie.
Akizu

Jak coś to wiadomości pisać przez FB... Szybciej zauważę niż na forum.

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #31, on November 7th, 2014, 01:18 PM »
Rozmawialiśmy o tym na Hellconie, Akizu i dobrze wiesz co stanowiłoby największą trudność (nawet się ze mną zgodziłeś w tym temacie). Nevertheless, proszę, żeby trzymać się tematu i nie zjeżdżać już więcej na grunt sprzyjający wycieczkom osobistym.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #32, on November 7th, 2014, 03:19 PM »Last edited on November 7th, 2014, 03:22 PM by Google_Kriss_Hietala
Na stos na stos czerwoną hołotę! Ale się lewactwo szerzy, wolna amerykanka ;<
BOjkotuję ten konwent nie pojawiając się na nim, ha!

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Arisu

  • Rage Quitter
  • (」・ω・)」うー! (/・ω・)/にゃー!
  • Posts: 629

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #39, on December 21st, 2014, 10:31 PM »
Powróciłem z B-Xmass i mogę napisać tylko jedno. "BYŁO ZAJEBIŚCIE!"
Nie wiem jak wyglądały Touhou-roomy za dawnych czasów ale z tego jestem bardzo zadowolony.

Pierwszy dzień konwentu to był Epic-Win. Sala właściwie była cały czas zapełniona, a turniej UNL'a (zwłaszcza ten finał Critz vs. Cthulhoo) oraz pogadanka o Touhou (Boże te chore rozkminy xD) były po prostu kluczowym elementem tego roomu. O ile zjebałem przygotowanie do panelu dla nowych (bo kurwa nie wziąłem swojego pendrive...) to mimo faktu że panel był robiony totalnie na spontanie muszę przyznać że wyszło całkiem dobrze. Całkiem sporo osób zostało do końca panelu, a nawet kilka z nich wykazało publicznie chęć zainteresowania się serią. (szczególnie w stronę RSO) W sumie to był pierwszy panel dla nowych w moim życiu gdzie z nowych ludzi wytrzymało więcej niż dwie osoby.

Drugi dzień wiadomo że mniejsza frekwencja bo ludzie są zmęczeni, śpią lub po prostu zwijają się z konwentu ale fakt że room nigdy nie był pusty mnie satysfakcjonuje.

Co do ogólnego opisu konwentu to w sumie nie mam jak się wypowiedzieć. Cały czas siedziałem w Toho-roomie (z wyjątkiem panelu Tory i Cthulhaa o statkach, który był całkiem zabawny ale w chuj hermetyczny xd) ale cieszy mnie fakt że była możliwość kupna zajebistej naszywki z Flandre do poduchy. Szkoda kurwa że w Krakowie nie ma nigdzie oddziałów PKO BP bym miał jak wyjąć hajs i sobie ją kupić....................

Anyway weekend uważam za bardzo udany.

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #42, on December 22nd, 2014, 11:03 AM »
Mogłeś mówić, że chodziło o PKO, to oddział ich był jakieś 15minut drogi od konwentu. W sumie to niedaleko.

Ogólne statystyki:
Toho room - 7/10
Konwent - 2/10

Socjal całkiem przyjemny. Mogłem się zasiedzieć w toho roomie.
Konwent ocenę miał niską, ponieważ nie zdobyłem na nim żadnego toho stuffu.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #43, on December 22nd, 2014, 07:30 PM »
What can I say? I couldn't possibly party harder. Naprawdę miło spędziłem ten weekend (nawet pomimo faktu, że wstawszy o 5:30 w sobotę rano położyłem się spać dopiero o 9:30 w niedzielę, a i tak musiałem szybko wstać, żeby poprowadzić z Kotori nasz panel o 12stej). I cieszę się, że ludziom się podobał Touhou Room, naprawdę bardzo mi miło, że się nam udało go w miarę zgrabnie zorganizować. ;3

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: B-Xmasscon 5 (Kraków, 20-21 grudnia 2014)
« Reply #44, on December 22nd, 2014, 11:51 PM »Last edited on December 22nd, 2014, 11:57 PM by critz
Quote from PookyFan on December 22nd, 2014, 07:30 PM
nawet pomimo faktu, że wstawszy o 5:30 w sobotę rano położyłem się spać dopiero o 9:30 w niedzielę, a i tak musiałem szybko wstać, żeby poprowadzić z Kotori nasz panel o 12stej
Kurwa, było o 5 nad ranem robić dwugodzinne PVki na cały regulator w sali gdzie większość osób uskuteczniała zombiakowanie? Tak i wy byście się wyspali i może ludzie bardziej zaangażowaliby się w turniej RSO.

Cóż, kon generalnie miodem opływał. Do minusów które odczułem zaliczyłbym co prawda zaliczyłbym brak dwudniowych akredytacji na miejscu, dość niemrawe turnieje PoFV i RSO w porównaniu z UNLowskim, charakterystyczne podejście do panelu o Kancolle gdzie 2/3 wartości to była inba z losowości reakcji tardów (a 1/3 nowe info), bardzo chujowa oferta panelowa poza naszym roomem (ale propsy za retro gaming room i raczej bogaty merchandise) czy wreszcie te nieszczęsne PVki.

Jednak naprawdę, nic z powyższych nie było mi w stanie zepsuć zabawy z zajebistości panelu dla nowych Tribella i Kamruza, ogromu hype'u na turnieju UNLa, ogarnięcia Tribella na jego wiedzówce, materiałach pobocznych i panelu o strategiach danmaku mimo swego niedomagania, Kamruzowego wciągania ludzi na warsztatach RSO, wkładu Nashi co do ciekawostek, czystej losowości na pogadance o Touhou z Raionowaniem i derailami na F/SN w roli głównej, stand-upowego kunsztu między Gorgiaszem a Mevem przy Toho animacjach po którym łapałem moje boki na orbicie czy poza detalami bardzo fajnego panelu Pookyego i Kotori o memach.

Ogólnie 8.5/10, wud ride for an entire day for it again. Wielki moment fandomu był wielki.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!