News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Warszawski Touhou Meet
« on November 3rd, 2014, 01:35 PM »
Także ten. Organizujemy meet up w Stolicy. Chwilowo wychodzi on raczej kameralnie (mamy z 7 osób póki co), ale jeśli chce się ktoś dołączyć - zapraszamy. Nie chce mi się ogarniać dwóch tematów na dwóch forach, więc nie będę tu przeklejał listy obecności. W razie jakbyście chcieli się na nią wpisać - adres znacie.

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #1, on November 3rd, 2014, 01:51 PM »Last edited on November 3rd, 2014, 01:54 PM by Kamruz
Dopiszę że do 10 osób planujemy zrobić spotkanie w akademiku u Pookyego w sali bilardowej. (gramy 9-balla)
Jeśli się zbierze więcej osób to będziemy rozkminiać.
Spotkanie ma się odbyć 15. listopada.

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #2, on November 3rd, 2014, 02:16 PM »
Widzę, że będzie tam sporo osób.
Czy to będzie party hard pokroju defcon'u? Czy coś lżejszego?

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #3, on November 3rd, 2014, 02:23 PM »Last edited on November 3rd, 2014, 02:43 PM by Kamruz
Meet up ma z zarysu być w formie spotkania z fandomem warszawskim. Wyskoczyć na piwko jest spoko opcją ale ostrych libacji nie planujemy. :P
Głównie mamy na celu spotkać się w grupie znajomych,
(click to show/hide)
bo o ile warszawskich touhoutardów jest całkiem sporo to o dziwo spotkań jest strasznie mało
pogadać, pograć, inne atrakcje .(w zależności jaką miejscówę wybierzemy)
Also na celu mam* wciągnięcie jak największej ilości nowych osób do świata małych dziewczynek.
Osobiście ku temu dążę więc patrząc w przyszłość jestem praktycznie pewien że będzie 10+ osób. :P

*Edited

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #4, on November 3rd, 2014, 02:33 PM »
Quote from Kamruz on November 3rd, 2014, 02:23 PM
Also na celu mamy wciągnięcie jak największej ilości nowych osób do świata małych dziewczynek.
Nie. Na celu mamy dobrze się bawić w gronie osób już wciągniętych do świata małych dziewczynek w śmiesznych czapkach.

Jakby nie było - you're all welcome.

Tyle.

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #5, on November 3rd, 2014, 02:36 PM »Last edited on November 3rd, 2014, 02:38 PM by Kamruz
Quote from PookyFan on November 3rd, 2014, 02:33 PM
Nie. Na celu mamy dobrze się bawić w gronie osób już wciągniętych do świata małych dziewczynek w śmiesznych czapkach.

Jakby nie było - you're all welcome.

Tyle.
Ok źle ubrałem to w słowa.
Dodatkowo ja mam na celu wciągnąć jak najwięcej nowych ludzi do świata małych dziewczynek.*
Anyway wszyscy mile widziany.
(click to show/hide)
patrzę się głównie na ciebie Szyna bo mieliśmy się spotkać >:3

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #6, on November 3rd, 2014, 10:47 PM »
Quote
Dodatkowo ja mam na celu wciągnąć jak najwięcej nowych ludzi do świata małych dziewczynek.*
Zabrzmiało jak wypowiedź księdza z ambony.

Za daleko i nie po drodze...W Niemczech za 20euro mogłem jechać czym chcę po całym kraju (autobus,pociąg, tramwaj) na 3 dni...A w Polsce wydam majątek na dojazd w jedną stronę gdziekolwiek ;<

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #7, on November 4th, 2014, 04:04 PM »
Quote from Google_Kriss_Hietala on November 3rd, 2014, 10:47 PM
Quote
Dodatkowo ja mam na celu wciągnąć jak najwięcej nowych ludzi do świata małych dziewczynek.*
Zabrzmiało jak wypowiedź księdza z ambony.

Za daleko i nie po drodze...W Niemczech za 20euro mogłem jechać czym chcę po całym kraju (autobus,pociąg, tramwaj) na 3 dni...A w Polsce wydam majątek na dojazd w jedną stronę gdziekolwiek ;<
Chyba że odpowiednio wcześniej zarezerwujesz sobie autobus , wtedy można wszędzie pojechać za grosze ;) .

Google_Kriss_Hietala

  • Biedna Kapłanka!
  • Official Final fantasytard of touhou.pl
  • Posts: 1,364
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #8, on November 4th, 2014, 04:29 PM »
To mit z tymi rezerwacjami....Pośpieszne może i tak, ale do Warszawy masz regularną rozkładówkę co 2h i tam nawet 3 miesiące prędzej jest normalna cena.

Kotori

  • Rage Quitter
  • Posts: 666
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #9, on November 7th, 2014, 04:49 PM »
Quote from Google_Kriss_Hietala on November 4th, 2014, 04:29 PM
To mit z tymi rezerwacjami....Pośpieszne może i tak, ale do Warszawy masz regularną rozkładówkę co 2h i tam nawet 3 miesiące prędzej jest normalna cena.
Masz jeszcze interREGIO o SuperBilet,czasem można złapać przejazd za 12zł

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #10, on November 7th, 2014, 07:09 PM »
Co to jest SuperBilet tak w skrócie? Czyli dla kogo, za ile, gdzie i kiedy?

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #11, on November 7th, 2014, 07:52 PM »
SuperBilet jest absolutnie losową promocją Przewozów Regionalnych, w ramach której możesz zakupić bilet w równie absolutnie losowej, aczkolwiek niskiej cenie. Od ceny biletu w tej promocji również można odjąć kwoty wynikające ze zniżek ustawowych. Jednak zarówno ceny tych biletów, jak również to, dla których połączeń, którego dnia i o której godzinie możesz zakupić je w ramach tej promocji jest całkowicie i doskonale losowe.

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #12, on November 7th, 2014, 08:04 PM »
Czyli random randomem i na randomie jeździ. A zniżek ustawowych i tak nie mam już żadnych więc cóż. Siedzę na tyłku.

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #13, on November 7th, 2014, 11:52 PM »
jakiś czas temu patrzyłam to przez jakiś czas Poznań-Warszawa było za 9 zł :D

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Warszawski Touhou Meet
« Reply #14, on November 9th, 2014, 10:41 AM »
Szczerze, możliwość spotkania się z wieloma osobami, których dawno nie widziałem i zagrania z niektórymi w RSO brzmi kusząco, jednak lokalizacja już nieco mniej zachęcająca :(.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3