News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
PAcon: Planet Armada Conspiracy (28.02-01.03 Warszawa)

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Krolo

  • Wróżek
  • Poltergeist Pianist
  • Posts: 206

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: PAcon: Planet Armada Conspiracy (28.02-01.03 Warszawa)
« Reply #47, on February 26th, 2015, 07:57 PM »
Dobra, to w końcu co, sobota, godzina 9.00 na Dworcu Zachodnim? Jaki miejsce checkpointowe proponuję poczekalnię dworcową, bo jest bodaj najbardziej charakterystycznym punktem dworca. Wysłałem do tych z was, których jeszcze nie poznałem irl numer telefonu, tak żebyśmy się w razie czego odnaleźli. Mam nadzieję, że nikogo nie przeoczyłem, a jeśli tak, to nich mi w takim razie wyśle swój nr na PW. ;p

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755

WanWan

  • Nowomysza
  • 心細
  • Posts: 7
Liczba sempajów, którzy mnie zauważyli: 0

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: PAcon: Planet Armada Conspiracy (28.02-01.03 Warszawa)
« Reply #51, on March 1st, 2015, 02:33 PM »
Pacon jako pierwszy konwent był i dobrym i złym wyborem. Złym, bo większość czasu nie umiałem się bawić ani trafić na pasujące mi atrakcje.  Ale dzięki ludziom konwent obronił się w moich oczach, a troszkę stuffu udało mi się dorwać.
Touhou sleep niestety był ciasny wiec bardzo ciężko się kimało. Na następny PaCon nie przybędę absolutnie, ale koniecznie muszę znaleźć okazję do spotkania się z tą  zacną grupą psycholi jaką jesteście.

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: PAcon: Planet Armada Conspiracy (28.02-01.03 Warszawa)
« Reply #52, on March 1st, 2015, 02:46 PM »
Pisałem ci tyle razy że Pacon będzie do dupy i warto dla niego jechać ze 100% nastawieniem na socjal. Choć dużym plusem konwentu było to że mimo baaaardzo małej ilości sklepików to mieli dobry stuff. Koszulka z Keine FTW. <3 A mały sleep był dla mnie bardzo spoko opcją. Nie było tak ciasno by pojawiły się jakiekolwiek problemy ze snem, a dzięki małemu rozmiarowi nie było żadnych randomów tylko stała ekipa. (no pomijam tych dwóch co się rozłożyli przed nami)

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: PAcon: Planet Armada Conspiracy (28.02-01.03 Warszawa)
« Reply #53, on March 1st, 2015, 03:18 PM »
Inna sprawa, że te randomy zabrały sporo miejsca, poza tym nie musiałeś zasypiać wtedy jak chędożyły się ze sobą.
Co do sklepików w pełni się zgadzam, a koszulinkę z Keine sam chciałem kupić.  No i zostałem nobem miesiąca,  za zapłacenie 20zł za malutką figurkę Marisy.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755