News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Ućkon 2 (19 - 21 czerwca 2015) [Łódź]
« Reply #15, on June 23rd, 2015, 12:25 PM »
Quote from Arisu on June 21st, 2015, 11:03 PM
Na miejsce dotarłam około godziny 17:30. Miałam cichą nadzieję, że konwent pod względem atrakcji będzie się zaczynał o tej 22, a akredytację otworzą wcześniej. No cóż, pomyliłam się, zmarzłam i to porządnie stojąc pod budynkiem bite 4 godziny.
Zaczęliśmy akredytować po 20, wpuszczać znacznie później, to fakt. Serio było tak zimno? O.o Wychodziłem parę razy po 22 w T-shircie i było ok.
Quote from Arisu on June 21st, 2015, 11:03 PM
Gdy w końcu zaczęli puszczać ludzi do szkoły, wcale się nie polepszyło. Myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Zamiast sprawdzania rezerwacji uczestników drogą elektroniczną, helperzy na akredytacji mieli do dyspozycji jedynie papierowe listy uczestników. I to nawet nie w kolejności alfabetycznej. Żeby tego było mało, zamiast uprzedzić całą kolejkę, że mają sobie przygotować numery rezerwacji, ludzie dowiadywali się o tym dopiero, gdy mieli się już zaakredytować. Przez to stanie w kolejce niepotrzebnie się wydłużało.
Imo lepiej było zrobić konwent albo od piątku, godziny ~18:00, albo dopiero od soboty rano.
1. Przy sprawnym oku, sprawdzanie papierowej listy jest równie szybkie co elektronicznej. Plus, lapek zawsze może się zaciąć, itp. No ok ok, nie mieliśmy ich po prostu zbyt dużo + brak gniazdek na korytarzach, dlatego postawiliśmy na "papierowe" rozwiązanie.

2. Co do segregacji listy to nie ma różnicy czy segregujesz po ID czy po nazwisku, jeśli to ID jest znane. A informacja o tym, że trzeba znać swoje ID była przekazywana wcześniej. Owszem, można było przypomnieć kolejce odpowiednio wcześniej bo ludziom trzeba o takich sprawach przypominać i to faktycznie był nasz błąd.

3. Od soboty rano robi się większość konwentów i ludzie narzekają, że muszę wstać o 4-5 rano by dojechać na konwent na 8, żeby w kolejce znaleźć w miarę korzystne miejsce. Poza tym rankiem też pizga czasami, i to nierzadko bardziej niż późnym wieczorem, na co tak wyżej narzekałaś :D Welp, po prostu chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Żeby każdy w piątek mógł dojechać spokojnie po szkole/pracy/obowiązkach.
Quote from Arisu on June 21st, 2015, 11:03 PM
a. art room - w porządku, tylko kurczę, czemu przy wolnym rysowaniu nie było kartek?
Weźmiemy to pod uwagę.
Quote from Arisu on June 21st, 2015, 11:03 PM
b. osu!room - tam to chyba przetrwoniłam najwięcej czasu. Szkoda, że ludzie byli zapatrzeni w ekrany i ciężko było sobie wywalczyć jakieś miejsce. No i po prostu kocham rozgarnięcie organizatorów, gdy zapytani o turnieje spojrzeli na siebie ze zdezorientowaniem i stwierdzili, że oni nic o turniejach nie wiedzą.
Organizatorów ogólnie czy ludzi z osu!roomu?

Arisu

  • Rage Quitter
  • (」・ω・)」うー! (/・ω・)/にゃー!
  • Posts: 629
Odp: Ućkon 2 (19 - 21 czerwca 2015) [Łódź]
« Reply #16, on June 23rd, 2015, 09:30 PM »
Quote from Mayuki on June 23rd, 2015, 12:25 PM
Zaczęliśmy akredytować po 20, wpuszczać znacznie później, to fakt. Serio było tak zimno? O.o Wychodziłem parę razy po 22 w T-shircie i było ok.
Jak wychodzisz raz na jakiś czas to może nie było tak źle, stanie kilka godzin wywołało u mnie ból nóg niczym u emeryta + trzęsłam się jak opętana. ;_;
Quote
Organizatorów ogólnie czy ludzi z osu!roomu?
Ludzi odpowiedzialnych za osu!room.

Kamruz

  • Rage Quitter
  • Posts: 765
Odp: Ućkon 2 (19 - 21 czerwca 2015) [Łódź]
« Reply #17, on June 23rd, 2015, 09:42 PM »
Szkoda że nie zawołałaś po mnie, Arisu.
Każdego tohotarda wprowadzałem na konwent "bo tak".
(oczywiście za pozwoleniem władz wyższych :3)

A co do wiedzówki muzycznej to zabrakło mi dwóch punktów do pierwszego miejsca.
Dziękuje za punkty. :P