News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Nitroid [Platformer]
[nDS] Touhoumon »

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Nitroid [Platformer]
« on April 29th, 2015, 10:35 PM »
Niedawno trafiłem na taką platformówkę...
Niedawno postaniwiłem wypróbować, i mam trochę mieszane pierwsze wrażenia.
Grafika jest niezbyt spójna. Część rzeczy wydaje mi się wyrwana z innej parafii Np Sprite Nitori i Np takiej Tevi.
Muzyka która gra w grze wydaje mi się... Cienka. Takie nijakie, absolutnie niepamiętalne tło. Przynajmniej w Etapach do których dotarłem.
Zagadki raczej nie są zbyt wymagające, choć to było reklamowane jako platformowo-logiczna.

A wy co myślicie?

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Scooter Fox

  • Malkontent/maruda
  • Wróżek
  • Posts: 264
Odp: Nitroid [Platformer]
« Reply #1, on May 2nd, 2015, 04:54 PM »
Jest gdzieś na YT filmik z gameplayem bez jakiegoś debila usilnie próbującego być zabawnym? Jeśli jest, to poproszę link.

h-collector

  • Administrator
  • Kolekcjoner
  • Posts: 1,295
Odp: Nitroid [Platformer]
« Reply #2, on May 2nd, 2015, 05:30 PM »Last edited on May 2nd, 2015, 05:37 PM by h-collector
This? (choć nie jestem pewien, czy właśnie o "tego" komentatora ci nie chodziło)

⇓YouTube (Playlists):
cała playlista
(że widzę tutaj playlisty embedowanie jednak nigdy nie działało)

to znalazło bez komentarza w tle


Scooter Fox

  • Malkontent/maruda
  • Wróżek
  • Posts: 264
Odp: Nitroid [Platformer]
« Reply #3, on May 5th, 2015, 02:44 AM »
Dzięki.

Nie wygląda to to na coś, w co chciałbym zagrać. Prosty ze mnie człowiek, wolę gry bardziej stawiające na akcję, takie labiryntówki nie są dla mnie.