News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
[sesje] Temat informacyjny
[sesje] Offtop »

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #45, on September 11th, 2015, 02:12 PM »
Youkai odwiedzają ludzi.
Np. Yuuka odwiedza sklep z kwiatami.
Ran bodajże robi tam zakupy.

Ogólnie jest to teren ludzi ale youkai też tam są. Chociaż w małej ilości, bo można powiedzieć, że nie jest to ich naturalne środowisko.

adzi

  • Nowomysza+
  • Touhou is MANLY
  • Posts: 15
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #47, on September 11th, 2015, 08:58 PM »
Trochę przebudowałem
Postać teraz jest po prostu Youkai która myśli że jest wróżką. Po prostu będzie śmieszniej.
Chyba teraz nie będzie problemów z akceptacją?

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #48, on September 11th, 2015, 09:57 PM »
Quote from red_fedora
sokowirówki, lodówki, miksery piecyki elektryczne czy nawet radio i telewizor
Usunąć : Sokowirówki.
Zmniejszyć ilość lodówek do jednej.
Mikser i piec elektryczny mogą być. Sztuk jedna.
Radio jest ok - chociaż nikt nie nadaje w gensokyo.
Telewizor - stary czarnobiały, może być. Aczkolwiek nikt nie nadaje w gensokyo.

No i jeżeli posiadasz jakiekolwiek inne urządzenia to napisz jakie. Bo zaraz po tym jest napisane w tej karcie postaci, że posiada wiele urządzeń niewiadomojakich.

Tremirenes

  • Nowomysza
  • Samozwańczy hrabia
  • Posts: 0

Cthulhoo

  • Moderator
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #50, on September 11th, 2015, 10:11 PM »
Radio Kappa - Nitori zakupy i abonament taki, że Remi musiałaby oddać dom pod zastaw :v

adzi

  • Nowomysza+
  • Touhou is MANLY
  • Posts: 15
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #51, on September 11th, 2015, 10:16 PM »
"Cudowna krajalnica! Things it can't cut to small pieces are next to none!" (suddenly poważnie wkurzona Youmu)

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #52, on September 11th, 2015, 10:26 PM »
Czy przejdzie walkman, jako przestarzały sprzęt? Walkmany są używane jedynie przez autentycznych hipsterów (nie mylić z rurkowcami). Jednak wciąż to relatywnie nowy sprzęt.

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #53, on September 11th, 2015, 10:28 PM »
Przejdzie walkman. Nie jest to wcale nowy sprzęt. Już wychodzi z użycia od dawna - bo kasety.

adzi

  • Nowomysza+
  • Touhou is MANLY
  • Posts: 15

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #55, on September 11th, 2015, 10:33 PM »
Dopisałem walkman. Jedyne co budzi moje wątpliwości to Gitara Elektryczna. Dałem bo pasuje do hałaśliwej dziewczyny, ale... Nie może być zbyt nowoczesna.

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #56, on September 11th, 2015, 10:56 PM »Last edited on September 11th, 2015, 11:00 PM by Raion
Dobra, wszystko ok. Aczkolwiek będą to sprzęty co najmniej sprzed 20-30 lat. Więc nie są w dobrym stanie technicznym.

Gitary elektryczne są znane od prawie stu lat więc spokojnie.
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #57, on October 19th, 2015, 01:09 PM »Last edited on October 19th, 2015, 01:10 PM by Raion
Już napisałem do hc by mi moda zabrał.

Jak chce teraz ktoś inny prowadzić to niech się zgłosi.
Ja tam nie chcę już brać w tym udziału. I tak, zdaję sobie sprawę z tego, że byli też gracze którzy nie mieli bólu dupy.
Może i warto byłoby poprowadzić sesje i dla nich... gdyby nie to, że absolutnie straciłem motywacje przez te ściany tekstu którymi zostałem obrzucony.
Innymi słowy... Po takich reakcjach na to co prowadziłem, nie chce mi się już starać.
Myślałem, że wszystko jest cool a nagle dostałem ściany narzekań.

I nie, nie będę odpisywał na dalsze wiadomości tutaj.

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #58, on October 19th, 2015, 01:12 PM »Last edited on October 19th, 2015, 01:14 PM by Ekkusu
Fajna wymówka.

EDIT

Chociaż jak chwilę się zastanowiłem, to raz kiedyś też zrobiłem coś takiego. Ale to był może początek liceum czy coś, może kawałek dalej. Troszkę mi się od tego czasu zmieniło. Np. nie zajmuję się rzeczami, które mogę porzucić po kawałku wątpliwości. Ale welp, so long.

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #59, on October 19th, 2015, 01:30 PM »
Ok, by nie było dramy.  Byłby ktoś chętny na pociągnięcie sesji  w zastępstwie Raiona? Po jego reakcji widzę szans na kontynuowanie ich przez niego. Szkoda już poprowadzonego postępu, mimo że jest dosyć wcześnie wywalenie do kosza wszystkiego co się wydarzyło może wywołać niezłe jaja. Ktoś byłby na tyle miły? (Tak, wiem że Aczi by wolał mieć całą tą rękę)

[sesje] Offtop »