News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
Poll

What we gonna do (on the bed) ?

Legend
POMF=3 (Tak)
Votes: 5 (71.4%)
Not POMF=3 (Nie)
Votes: 2 (28.6%)

Voting closed: July 31st, 2015, 10:56 PM - Total Members Voted: 7

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
« on July 24th, 2015, 10:55 PM »
No właśnie. Macie tydzień - zadecydujcie.

Kontynuujemy ten temat czy nie. Jeśli będą chętni - to otworzymy z nowymi prowadzącymi.

Krolo

  • Wróżek
  • Poltergeist Pianist
  • Posts: 206

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Tribell

  • Dragon's Palace Messenger
  • Zamrożona Żaba
  • Addicted From Danmaku
  • Posts: 458
Odp: Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
« Reply #4, on July 25th, 2015, 11:18 PM »
Patrzcie państwo, kto się obudził ze snu zimowo-wiosennego. Ja jestem na tak, bo jestem ciekaw, jaką to formę przybierze pod nowym prowadzącym, kimkolwiek by on był.

Zanarhi

  • Użyszkodnik
  • Mehowy wojownik
  • Posts: 42
Odp: Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
« Reply #5, on July 27th, 2015, 07:58 PM »
Jestem na tak oraz sugestię mam na jakiś schemat - wyzwania można podzielić na poziomy trudności aby każdy mógł w danej kategorii starać się o najlepszą pozycję. Mimo że będzie można brać udział w każdym poziomie trudności brany pod uwagę będzie np. tylko najlepszy wynik (sytuacja gdy pewien człowiek ma na hardzie pierwsze miejsce, a na lunatic drugie to dostaje "nagrodę" za hard pierwsze miejsce). Jak wspominałem każdy mógłby spróbować i coś osiągnąć - Jeśli ktoś nie jest w stanie złapać dla przykładu Scarlet Destiny z IN (poziom extra) to przejdzie inny spellcard z poziomu normal.

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Odp: Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
« Reply #6, on July 27th, 2015, 08:07 PM »
Pomysł jest zły, ale wcale nie głupi - wystarczyło by go zmodyfikować...

Powiedzmy, że każdy replay bierze udział ogółem + każdy w swojej klasie (tj. Easy, Normal, Etc.)

Dodatkowo skoro bierze udział ogółem - wciąż mamy możliwość zyskania Score Expert (które wbiliśmy tylko Ja i Tribell).
Quote from Zanarhi
Jeśli ktoś nie jest w stanie złapać dla przykładu Scarlet Destiny z IN (poziom extra) to przejdzie inny spellcard z poziomu normal.
Nie, to już jest bardzo zły pomysł. Wowczas wszyscy będą grali spell z Normala bo łatwiejszy, winkszy score, etc. Zaznaczam, że zawsze dodajemy plik score gdzie dana rzecz jest odblokowana. Nie ma spell practice ? no cóż. Fight.

Inne opinie any1 ?

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Odp: Danmaku Challenges - Reaktywacja ?
« Reply #8, on July 28th, 2015, 08:45 PM »
Quote from Red Fedora
Co z grami fanowskimi i grami nie będącymi danmaku?
Było w planach od dawna - nie weszło. Będzie miało okazję.