News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209
New super Marisa Land
« on March 24th, 2011, 12:35 AM »
Pwm n pcz?tk, ? n jst t dnmk, tylk pltfrm?wk kpj?c styl gry Mr. Psz? nj t, b t chyb njlpsz mjsc n psn grch zw?znych z th. N pwn lpsz n? Bzr czy MS.

N czym plg gr? Jst? my Mrs?, przchdzmy przz plnsz p?n wr??k, hry blls r??nych rndm?w, p klk plnszch dcrmy d plnszy z bssm. K?dy z bss?w zstw p sb t, c Mrs lb njbrdzj, czyl grzybk.

W dr??nn d pdbnj prdkcj - Spr Mrs Lnd, t mmy ?dnjsz? grfk?, lpsz strwn, w?cj m?lw?c, ?twjsz strwn g?ln n?szy pzm trdn?c. Nd gr prcw? zrszt? std Twlght Frntr, m?n w?c spdzw? s? sldn wyknnj prdkcj mnjszj lczby bg?w.

Ckw jst, ? plnsz rzmszczn s? n mp, n n s (tzn cz?st m?n zlcz? j n p kl, spr jst skrtnych przj?? n smych plnszch m?n dkry? skr?ty n wy?sz pzmy)

Pwrp?w, typwych dl Mr, jst t spr - d klsyczng grzybk zw?kszn s? m.n pwrpy mk, rsn, ykkr nn, zw?zn z th, dj?c nm r??n mj?tn?c.

Przcwncy t? pchdz? z Th, ch? wlk cz?st s? d?c zbwn (Pczr nsy? n ns rbty, b?d?c jj kpm, w Hkgykr wlczymy z Mynm, rzcj?c w ng zwn?t? w k??bk wystrszn? Ym - pzdr dl Hrbm)

(clck t shw/hd)

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003
Odp: New super Marisa Land
« Reply #1, on March 24th, 2011, 12:45 AM »
Chyba na bazie tego powstał model do sklejania mecha Patchlouli...
Also
Przeniesiono :P

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287

Matherikus

  • Większy Użyszkodnik
  • Posts: 78
Odp: New super Marisa Land
« Reply #5, on March 24th, 2011, 10:13 AM »
Kdy wysz? by? wlk flm n t ? jst z trdn ndprzj?c....bdn nwfg chyb ngdy w str mr n gr?y, b pzm trdn?c jst d?? pdbny.

Servish

  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,219
Odp: New super Marisa Land
« Reply #6, on March 24th, 2011, 10:45 AM »
Ja utknąłem w Bambusowym Lesie i nie wiem co robić dalej >.< Kolejne Stage nie chcą mi się pojawiać :< also stare dobre mario na pegazusa yeeeeee :D

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209

deFco247

  • Rage Quitter
  • Creeper clown
  • Posts: 907
Odp: New super Marisa Land
« Reply #8, on March 24th, 2011, 02:48 PM »Last edited on March 24th, 2011, 03:12 PM by deFco247
@HERUBIM
To jest dział dla gier danmaku innych od Touhou, a NSML to doujinowa platformówka...

Strój reisen - głównie przez nią chce mi się dalej w to grać, bo Marisa w tym stroju wygląda odlotowo. ^^

Ja już zresztą przeszedłem tę grę zdobywając komplet czerwonych gwiazdek na wszystkich poziomach. Trochę za łatwa gra jak na mnie.
Quote from Servish
Kolejne Stage nie chcą mi się pojawiać :<
Niektóre poziomy posiadają dwa końce - czerwony balon oznacza normal exit, a niebieski extra exit. Dojście do każdego z tych exitów toruje inną drogę na planszy.
Odp: New super Marisa Land
« Reply #9, on March 24th, 2011, 03:51 PM »Last edited on March 24th, 2011, 04:25 PM by deFco247
Gdyby to ode mnie zależało, to bym to wrzucił do Touhou. Tam już przecież są inne tematy o doujinowych grach (EoSD NES, Touhou Immitation Style). Nie jest też nigdzie napisane, że tam się dyskutuje tylko i wyłącznie o grach, w których tworzeniu brał udział ZUN. Zresztą po co to dzielić?
Quote from Sulejman
W odróżnieniu od podobnej produkcji - Super Marisa Land, tu mamy ładniejszą grafikę, lepsze sterowanie, więcej możliwości, łatwiejsze sterowanie i ogólnie niższy poziom trudności.
:P
Quote from Sulejman
Ciekawe jest, że plansze rozmieszczone są na mapie, nie na osi (tzn często można zaliczać je nie po kolei, sporo jest sekretnych przejść na samych planszach i można odkryć skróty na wyższe poziomy)
Nic nowego, pomysł wzięty z Super Mario World. Co ciekawe istnieje sposób na całkowite ominięcie 4 świata, gdzie bossem jest Youmu Myon.
Quote from Sulejman
Przeciwnicy też pochodzą z Touhou, choć walki często są dośc zabawne (Paczuri nasyła na nas roboty, będące jej kopiami, a w Hakugyokurou walczymy z Myonem, rzucając w niego zwiniętą w kłębek wystraszoną Youmu - pozdro dla Herubima)
Bossowie są łatwi aż do przesady, szczególnie Alice. Jakiś ciekawszy poziom trudności mamy dopiero w ostatnim levelu i w ostatnim bossie.

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: New super Marisa Land
« Reply #10, on March 24th, 2011, 04:37 PM »Last edited on March 24th, 2011, 04:57 PM by HERUBIM
Quote from Servish on March 24th, 2011, 10:45 AM
Ja utknąłem w Bambusowym Lesie i nie wiem co robić dalej >.< Kolejne Stage nie chcą mi się pojawiać :< also stare dobre mario na pegazusa yeeeeee :D
(click to show/hide)

o to chodzi, hm?

EDIT
kto chce se zepsuć zabawe niech podgląda :P

deFco247

  • Rage Quitter
  • Creeper clown
  • Posts: 907
Odp: New super Marisa Land
« Reply #11, on March 24th, 2011, 04:50 PM »
No bez przesady... Tutaj obowiązuje stara zasada, czyli zawsze wybieraj najtrudniejszą ścieżkę.
Zresztą przy wybraniu błędnej słychać taki cichy "beep".
Poza tym może nie psujmy zabawy grającym i nie podawajmy na tacy gotowych rozwiązań.

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: New super Marisa Land
« Reply #12, on March 24th, 2011, 05:03 PM »
Ja osobiście nienawidze takich stage'ów. Więc... ok, jak wy to lubicie to ok.

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209
Odp: New super Marisa Land
« Reply #13, on March 24th, 2011, 11:58 PM »
J t? ms?m ?y? pdpwdz, by t zlczy?. Tk rzczy t zr zbwy, c?g?y wkrw.
Pz tym pzmm m?n w smym Ls s? zgb?, l z tg c pm?tm, trzb p prst znl?? dpwdn wyj?c n jdnym z pzm?w.

Tk, pmys? z mp? jst j? znny z Spr Mr Wrld, l t jst tmt NSML. wcl n pwdz?m, ? jst t nnwcyjn rzw?zn. :P

T prwd, ? bssw s? ?tw. Jk n m?j gst t rczj dbrz, b nprwd? wkrw dwdzst pdj?c d tg smg bss (dnmk t wyj?tk d rg?y).

BadApple

  • Wróżek
  • Preire...
  • Posts: 213

<<< sory, ale nie musicie mnie śledzić Saké! Saké! Saké!