News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797
Music requester thread
« on July 4th, 2011, 11:03 PM »
Jak w temacie - wątek przeznaczony spełnianiu aktualnych muzycznych zachcianek zarówno swoich, jak i innych (oczywiście Touhou-related). Zasada jest prosta: jeśli chodzi Ci po głowie jakiś theme, wykonawca, dany gatunek muzyczny, zapomniałeś tytułu i wykonawcy jakiegoś utworu itp., powiedz to tu i licz na to, że ktoś Ci podeśle jakieś miłe propozycje muzyki mogącej trafić w Twoje gusta i poczekaj, aż nożyce ze strony innych się odezwą :3


Ja chciałabym zacząć prośbą o zaranżowany theme IN extra stage - Extend Ash ~ Hourai Victim.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.


Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: Music requester thread
« Reply #2, on July 4th, 2011, 11:43 PM »
a ja chciałbym poznać jakieś albumy Wave. mam Symphonic Rhapsody Peony. poza tym znam jakiś remix themu Shikieiki.

Czy ktoś ma coś jeszcze?

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797

Kotori

  • Rage Quitter
  • Posts: 666
Odp: Music requester thread
« Reply #4, on July 5th, 2011, 12:42 AM »Last edited on July 5th, 2011, 01:06 AM by Kotori
Ma ktoś jakieś fajne arrange theme'u Byakuren?
Jeśli tak,to prosim o podesłanie


HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003

Kotori

  • Rage Quitter
  • Posts: 666


Blanchefleur

  • Zamrożona Żaba
  • (´◕ ◡ ◕`)
  • Posts: 410

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003

Mayuki

  • Loli w Wiaderku
  • Namusan!~
  • Posts: 3,755
Odp: Music requester thread
« Reply #13, on August 7th, 2011, 08:47 PM »
ja będę wdzięczny za wszelkie folkowe aranżcje, tudzież coś zahaczające o ambient (może być dark ambient), new age...

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397