News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #17, on July 14th, 2011, 01:46 PM »Last edited on July 15th, 2011, 01:27 AM by Ishy
Chyba scrapnę pomysł na opowiadanie o Yuuce bo pomimo czytania o niej z czasów pierwszych gier Touhou czy coś to nic mnie nie natchnęło.

Tak więc na pewno postaciami o których napisze będą to:
Alice (ta z TH5 - obecnie) + Shinki jako główne postacie.
Sakuya + Remilia jako główne postacie ale Patchouli, Meiling oraz Flandre też się pojawią.


Mam pomysł na ff o Sanae/Kanako gdzie dałoby rade wcisnąć Aye i Suwako, potencjalnie również Nitori.

Waham się z ff o Mimie dlatego, że za mało ją niestety znam a nie chciałabym tego skiepścić.
Muszę pamiętać, że książeczka nie może być za gruba bo przy zszywaniu będzie niechlujnie wyglądać a chcę, żeby trzymała poziom. W najgorszym wypadku wydam dwie książeczki w tym, że ta jedna będzie cieńsza i co za tym idzie tańsza.

Muszę rozważyć Mokou bo wiele razy tutaj padła, tylko muszę się czymś zainspirować.

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #18, on July 14th, 2011, 01:53 PM »
Aya

あやややややや~

prosim... ... ... ... ... ... ... Gdyby nie pewna rzecz, to postawiłbym ci obiad jakbyś napisała.

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #19, on July 14th, 2011, 02:04 PM »
LOL Kreton xD Spróbuje, na pewno pojawi się przy tym ficu o Sanae/Kanako ale nie będzie główną postacią. Ale jeżeli ta pierwsza książeczka wypali, to w następnej dam szanse innym postaciom albo skupie się na tych co były tylko przytoczone tak więc nie bój żaby. xD

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #21, on July 15th, 2011, 01:26 AM »
O kurna, sorry, miała być Flandre. Ale ja tak czasem mam, mam namyśli co innego a pisze też coś innego. xD

Nie to, że nie chce o Flandre samej napisać, lubie ją ale nie wszystkie postacie uda mi się wepchnąć do książeczki i wymyśleć interesującą historie. Jako postać taka 'co się nawinęła przy okazji' to będzie. Muszę tylko swoje pomysły jeszcze raz zredagować i ulepszyć. xD

Sorki za błąd ;_;

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #24, on July 15th, 2011, 01:54 AM »
Qt frm shy

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #26, on July 15th, 2011, 02:18 PM »
Quote from Sulejman on July 15th, 2011, 01:54 AM
Mi w sumie taka opcja odpowiada.
Można dorzucić przy następnym jakąś własną twórczość?
Serio? :P A to luz. <3

Ale wtedy koszty trzeba będzie podnieść co byśmy mieli oboje z tego korzyści. :P Zawsze można antologie zrobić jakiś fanficków czy coś + ilustracje, szkice i spróbować wydać jakoś profesjonalnie przez Studio JG...


Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #28, on July 15th, 2011, 06:52 PM »
Oż to nieciekawie... Ja chciałam u nich doujina wydać ale teraz to nie wiem czy jest sens się za to zabierać. v__v Mogę zapytać ale...

Czyli ogólnie najlepiej wydawać cienkie doujiny na własną rękę licząc, że ktoś kupi i sam wszystkim się zajmować... Zupełnie jak na Comikecie. 8D

Phor Cillic

  • Rage Quitter
  • Głuchy na Wszystko prócz Pieśni
  • Posts: 783
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #29, on July 15th, 2011, 10:17 PM »
Ja powiem, że jeśli fanfic będzie poczytny, to nie chcę, by zagościła tam Mystia.

Nie chcę się z innymi dzielić swoją waifu :P