News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Pomysł na fanfic.
« on July 13th, 2011, 10:15 PM »
Tak więc oznajmiam, że mam zamiar/plan/ochotę/chęć wydania doujina czy też małej książeczki ze zlepkiem opowiadanek o postaciach z Touhou. Przeważnie historia będzie typu one-shot w okół jednej postaci + gościnnie te, które mają z nią coś wspólnego.
Planuje na konwentach sprzedawać lub też pocztą wysyłać jak ktoś będzie chcieć a nie będzie mieć jak nabyć.
Okładka będzie kolorowa na papierze fotograficznym lub takim grubszym, zależy ile potencjalnie osób by chciało toto + to czy będę drukować je w drukarni czy sama.
Jako gratis byłyby dwie pocztówki formatu A5. Myślałam nad plakatem A4 ale wtedy mały przychód bym miała albo dawała je tylko niektórym użytkownikom Touhou.pl w ramach bonusa lojalnościowego. Się zobaczyyy.

A teraz do sedna, nie mam pomysłu na postacie, a że chce to sprzedać wiem, że na samej Alice nie zarobie (mam pomysł na jej opowiadanie) i potrzebuje jeszcze 2-3 sugestii.

Rozmyślam nad Yuuką i Yumemi ale nie mam pomysłu co do tej ostatniej bo nie znam za bardzo jej historii tak więc... Pomóżcie i podawajcie przyklady postaci.

Preview doujina umieszczę na stronie co by ludzie wiedzieli mniej więcej jak pisze i w jakim to klimacie.

A i byłyby dodatkowe ilustracje do opowieści tak w ramach smaczka. Chciałabym, żeby te historie były zróżnicowane w klimacie czyli jedna angstowa/poważna, druga rozrywkowa, inna romans/coś słodkiego itp.

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #1, on July 13th, 2011, 10:17 PM »
A teraz wszyscy rzucą się ze swoimi waifu... =.=

Ja na pewno bym nabył ;3

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #2, on July 13th, 2011, 10:19 PM »
Też się tego obawiałam ale wtedy zrobię selekcje postaci, które najczęściej się pojawiały w prośbach i jakoś to będzie. C: Jak to się sprzeda to na pewno i coś nowego skrobnę za jakiś czas z innymi postaciami.

O super. C:

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #3, on July 13th, 2011, 10:19 PM »
Quote
A teraz wszyscy rzucą się ze swoimi ulubionymi postaciami... =.=
SAKUYA AYA KAGUYA YUKARIN SHIKIEIKI

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #4, on July 13th, 2011, 10:22 PM »
Mima, Youmu, Yuyuko, Meimu, Yukari, Ran, Yamaxanadu, Komachi, Sakuya, kaguya...
Reszty mi sie nie chce =.=

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #5, on July 13th, 2011, 10:25 PM »
2-3 sugestie na człowieka XD

Ale będzie z czego wybierać ohohoho...

Dodam, że jak się wyrobie to na tegorocznym Niuconie będzie można odebrać.

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #6, on July 13th, 2011, 10:30 PM »
Quote
2-3 sugestie na człowieka XD
coooo ;___________;
nie każ mi wybierać ;_;

jeszcze się zastanowię które 3 w takim razie ;_;

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #7, on July 13th, 2011, 10:32 PM »
Wiem, okrutna jestem xD

Ale przychylam się do Sakuyi bo natchnął mnie pewien plan... ohohoho.

Nashi

  • Rage Quitter
  • Posts: 875
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #8, on July 13th, 2011, 10:37 PM »
czy będzie Sakuya czy nie (bo bądź co bądź chyba ona ma największe powodzenie z tej 5, którą wymieniłam, a Sakuye aprobuje gdziekolwiek jestę) - zamierzam kupić. O ile nie będzie kosztowało xxxx zł.

Ishy

  • Wróżek
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
  • Posts: 287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #9, on July 13th, 2011, 10:51 PM »
Na pewno nie wyżej niż 10 zł za wszystko. Na pewno w okolicach 8-10 zł żeby pokryć koszty wszystkiego i czas, który włożyłam plus energie. xD Zobacze jak to będzie ale na pewno nie będę zdzierać.

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #10, on July 14th, 2011, 12:07 AM »Last edited on July 14th, 2011, 12:18 AM by Critz
Sanae, Patchouli, Yuyuko, Suwako, Reisen, Iku, Sanae, Kanako, Chen, Ellen, Kogasa, Sanae, Shinki.
Moriya team to kopalnia motywów ze względu na ich charaktery, Kogasę oraz Iku raczej łatwo dorzucić gdziekolwiek. Reszta z osobistej sympatii ^^.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #11, on July 14th, 2011, 12:26 AM »
Mima albo Mokou.
Mima fic byłby rzadki i zyskałby wielki rozgłos, bo dobrych doujinów z Mimą jest piekielnie mało.

W każdym razie ja tam jestem wybredny jeśli chodzi o skill pisarski. Pewnie kupię, bo to coś, co lubię i nie drogo, no, ale mam nadzieję, ze będzie to coś pro. Tu jest trochę osób, które będą się czepiać jak dostrzegą niezgodność z kanonem jakąś i bardzo szybko przemieniam się w jedna z nich.

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #12, on July 14th, 2011, 12:46 AM »
N b?d? nlg? n Flndr. Lpj n ps?, n? nps?, jk s? n lb pstc.

Ch?tn wdz?bym w??n kg? z SDM, wdm, ? jk np. b?dz Sky, t b?dz t? Mlng lb Rm. pr?cz tg c? z Mk. N nch b?dz Mm, ckwy fc nj b?dz ckwy.

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #13, on July 14th, 2011, 09:48 AM »Last edited on July 15th, 2011, 09:42 AM by Małyszeq
Satori i Parsee. Jedyne doujiny z Satori (tfu, wcześniej Parsee napisałem tutaj) jakie trafiałem ogarniały ją jako ofiarę zboczonych myśli, a Parsee to zwykle sparowana z Yuugi. Przydałoby się nieco odmiany i nie parować jej z nikim tylko przedstawić taką jaką jest - samotną i zawistną, zamiast robić z niej fanonowego klona Alice.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535
Odp: Pomysł na fanfic.
« Reply #14, on July 14th, 2011, 10:14 AM »
Parsee > Alice, ale mniejsza.

Ja proponuję ze swojej strony Ran... albo ewentualnie przepoczwarzającą się Reimu z PC-98.