News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Carkamel

  • Użyszkodnik
  • Posts: 39

Osorkonius

  • Nowomysza+
  • Posts: 18
był tu baner, ale mi się znudził

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797
ulubione utwory
« Reply #2, on February 8th, 2010, 09:58 PM »Last edited on October 14th, 2013, 01:08 AM by fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Mataha

  • Większy Użyszkodnik
  • Posts: 83

katsu

  • Nowomysza
  • Posts: 3

Lenin

  • Wróżek
  • Full of Faggotry
  • Posts: 194
ulubione utwory
« Reply #5, on February 9th, 2010, 01:58 PM »
Reincarnation ZUN remix-
Magic shop of raspberry-
Fantastic Legend of Tohno (PCB stage 2)
Vessel of stars Casket of Star-
Voyage 1969 (IN stage 6)
Grave of Being + Suwa Foughten Field (MoF stage 6 plus Boss 6)
BORDER OF LIFE (my waifu's theme)
Necrofantasia
Fires of Hokkai (UFO stage 6)

Sporo tego...

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
ulubione utwory
« Reply #6, on February 9th, 2010, 02:18 PM »
PCB > everything else

Ekkusu

  • あやややや~
  • Posts: 1,535
ulubione utwory
« Reply #7, on February 9th, 2010, 03:18 PM »
Ja jak już pisałem jestem zielony w temacie, ale najbardziej przepadam za ,
oraz za wcześniej podaną w temacie przez Katsu. Ale jak już mówiłem - jestem nowicjuszem, pewnie coś jeszcze przypadnie mi do gustu.

PS. A to tak w ramach bonusa, chociaż pewnie znacie

Scooter Fox

  • Malkontent/maruda
  • Wróżek
  • Posts: 264
ulubione utwory
« Reply #8, on February 9th, 2010, 09:24 PM »
Dla mnie numer jeden jest oczywisty: . Dystansuje resztę całkiem znacznie.

Miałem z pozostałymi iść po łebkach, ale nie mogę, wymienię przynajmniej z nazwy większość z tych, które naprawdę lubię.
- HRtP: świetny soundtrack. Mój faworyt to , a poza tym Magic Mirror, A Sacred Lot, Positive and Negative i prawie cała reszta. ;)
- SoEW: na uwagę zasługują motywy pierwszych trzech plansz, (motyw Mimy) i .
- PoDD: cała masa ciekawej muzyki, choć może niekoniecznie wartej wymieniania po tytułach. Wyjątek, trochę z sentymentu, to .
- LLS: tutaj marnie. warto posłuchać do ok. 40 sekundy, a potem szybko wyłączyć. ;)
- MS: cała
⇓YouTube:
4. plansza
+
⇓YouTube:
para
⇓YouTube:
bossów
. Crimson Dead!! przez długi czas był chyba jedynym motywem Touhou, który faktycznie brzmiał jak muzyka ilustrująca walkę.
- EoSD: ZUN miał marne sample, co słychać w soundtracku. Godne wspomnienia kawałki wymienił w większości Ekkusu, więc ja sobie oszczędzę pisania. ;)
- PCB: nie przepadam za tą muzyką, ale motyw 4. planszy jest niezły, a jest jednym z lepszych w całej serii.
- IN: dobry soundtrack. Żeby nie wymieniać za długo, dam tylko dwa:
⇓YouTube:
Voyage 1969
i .
- IaMP: ZUN skomponował do tego trzy utwory i
⇓YouTube:
wszystkie
⇓YouTube:

⇓YouTube:
dobre
.
- PoFV: o Fate of Sixty Years już pisałem, poza tym motywy Ai, Komachi, Yuki, Reimu... ogólnie prawie wszystkie z nowych są na niezłym poziomie.
- StB: takie tam, Black Eyes może być.
- MoF: gra ssie, soundtrack niedomaga. Tylko parę kawałków wychodzi na jakikolwiek plus z na czele.
- SWR: ZUN zagrał piach, a aranżacji nie omawiamy.
- SA: świetna gra, bardzo dobry soundtrack. Szkoda miejsca na wymienianie wszystkiego, co mi się podoba, więc tylko kilka tytułów: , ,
⇓YouTube:
Last Remote
, no i świetnie współtworzący klimat Nuclear Fusion (Embedding disabled, limit reached).
- UFO, czyli fajna melodia do najgorszej planszy w historii Touhou (Embedding disabled, limit reached), ZUN inspiruje się zespołem Queen (Embedding disabled, limit reached), najlepsze pierwsze pięć sekund w całym dorobku ZUN-a rozmienione na dobre (Embedding disabled, limit reached) i gra podśmiewa się z twoich marnych prób przejścia planszy Extra (Embedding disabled, limit reached). Oprócz tego jest fajny Heian Alien (Embedding disabled, limit reached).

Dosyć tego na razie, w żaden ranking tego nie układam, bo bym spędził nad tym pół nocy.


Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
ulubione utwory
« Reply #10, on February 9th, 2010, 10:14 PM »
Quote from Carkamel
nie śmiej się z ZUNa!
tak nie wolno.
Zgodze sie ze wszystkim co powiedzial Fox oprocz z ta najgorsza plansza bo w PC-98 znalazlo by sie pare gorszych, a sam kawalek bardzo fajny

Lenin

  • Wróżek
  • Full of Faggotry
  • Posts: 194
ulubione utwory
« Reply #11, on February 9th, 2010, 10:30 PM »
Nie wiem co wy macie do stage 5. Dla mnie jedynym jej minusem jest Shou.
Za to podzielam zdanie Foksa nt. EX theme. Fuck.

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
ulubione utwory
« Reply #12, on February 10th, 2010, 12:59 PM »
Mnie najbardziej w wielu grach uraczyły inne motywy... Jak to ZUN powiedział... "最終面はボスを中心にするために、道中はただのつなぎです。". I tak też jest. Nie bardzo mi się to podoba ale... アルティメットトゥルース (PCB) i 御柱の墓場 ~ Grave of Being... Coś pięknego. Dodatkowo 風神少女 (PoFV\STB), 廃獄ララバイ (SA), ネイティブフェイス (MoF). Mój osobisty fav z IN プレインエイジア. Co do UFO - zgadazm sie z Foxem co do 幽霊客船の時空を越えた旅 i sam uwielbiam jeszcze 魔界地方都市エソテリア. Zwlaszcza gdy dochodzimy do tego momentu: link. Jeśli nie spadnie na FPS to muzyka epicko zgrywa sie z bzyczeczenim pojawiajacych się przeciwników.

Edit: Nie wspomniałem jeszcze o mordoklepkach! Więc:

IaMP: 砕月 (U2), 萃夢想 (U2), 東方萃夢想 (U2)
SWR: 彼岸帰航 ~ Riverside View (あきやまうに), 東方緋想天 (あきやまうに & Jun, zarówno wersja krótka jak i długa), 緋想天 (あきやまうに & Jun)
UNL: 君はあの影を見たか (あきやまうに), 萃夢想 (あきやまうに), おでんば恋娘 (あきやまうに), ぼくらの非想天則 (あきやまうに), 空に浮かぶ物体X (ZUN), 悠久の蒸気機関 (あきやまうに).

That's all (chociaż to nie wszystkie moje Favy (1/3 może))

Choco

  • Wróżek
  • Posts: 279

Carkamel

  • Użyszkodnik
  • Posts: 39
ulubione utwory
« Reply #14, on February 20th, 2010, 07:10 PM »
[yt]http://www.ytb.cm/wtch?v=YKjQkBQ[/yt]
Zjbst?? tj psnk sprw, ? m?glbym wr?cz wyb? kms k lwym stkm.
Chyb z t Pp?. n j? rczj n m cz, w k?c n ?yj.