News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Ertix

  • Nowomysza+
  • Posts: 10
Pytanie odnośnie nazwy piosenki
« on August 16th, 2013, 11:26 AM »
Witam, mam tylko takie malutkie pytanie do obeznanych. Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka na
⇓YouTube:
tym wideo
od 00:00 do 00:46? W opisie są podane listy piosenek, pierwsza z nich to No Life Queen, ale jestem pewien że to nie jest to (chodzi mi tylko o fragment od 00:00 do 00:46, No Life Queen zaczyna się od 00:46 bodajże).

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
« Reply #1, on August 16th, 2013, 11:44 AM »
To jest to "No life Queen". Zaranżowane theme Remilii. Aczkolwiek przy tej aranżacji ten początek to jest po prostu długie wymyślone przez autora intro do utworu.

Ertix

  • Nowomysza+
  • Posts: 10
Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
« Reply #2, on August 16th, 2013, 06:22 PM »Last edited on August 16th, 2013, 06:26 PM by Ertix
No Life Queen to raczej nie jest :P Wymyślone? Nie no, jestem pewien że to istnieje. Jest tak piękne *_*.

W dodatku mam jeszcze jedno pytanie o jeszcze jedną piosenkę. Od minuty 07:52 do 08:13 na tym wideo: trwa piosenka ''Dear you''. Nie jestem pewien która to wersja, czyżby Thanks? (bo w podobnym momencie powtarzają się slowa ''subete wo tsutsumikomu...''). W dodatku dlaczego przerywnik muzyczny od 07:53 do 08:02 trwa (licząc) 16 uderzeń, a w zwyklym Dear you 8? Czyżby zostal ten plik zdublowany? Pytam się poważnie bo piosenka mi się spodobala.

Kotori

  • Rage Quitter
  • Posts: 666

Ertix

  • Nowomysza+
  • Posts: 10
Odp: Pytanie odnośnie nazwy piosenki
« Reply #4, on August 18th, 2013, 09:45 PM »
Jeśli mowa o pierwszej piosence to tak, gdzie znajdę to na YT?
Jeśli chodzi o Dear you to też, a konkretnie to która wersja, podejrzewam że to Thanks.