News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Ulubione Postacie v.2
« on March 27th, 2011, 01:34 AM »
Aya!

Disscuss.

Ku przestrodze - bez offtopu. Pierwszy temat za to poleciał.

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209

Servish

  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,219
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #2, on March 27th, 2011, 01:39 AM »
Um... Cześć, jestem Serv, Koakuma to moja waif-... czekaj nie...

Theseo

  • Guest

HERUBIM

  • Hakugyokuro Guard
  • Celestian
  • Już Nie Moderator Kurwo!
  • Posts: 5,003
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #4, on March 27th, 2011, 01:52 AM »Last edited on July 20th, 2011, 12:04 AM by Maluetar
Youmu, Yuyuko, Youki, Yukari,Mima, komachi,sakuya,nue,yukari,ran,rumia,remi,flan,patchy,koakuma,kaguya,mystia,suika,yuugi,murasa,nazrin... i jeszcze kilka...

Kreton

  • Loli-Hunter Music
  • Administrator
  • iMarisa
  • Posts: 3,397
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #5, on March 27th, 2011, 01:56 AM »Last edited on July 20th, 2011, 12:04 AM by Maluetar
W sumie z innych lubianych postaci: Keine, Kisume... Ale i tak są daleko za Ayą.

deFco247

  • Rage Quitter
  • Creeper clown
  • Posts: 907
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #6, on March 27th, 2011, 01:57 AM »Last edited on July 20th, 2011, 12:05 AM by Maluetar
W sumie u mnie zawsze na topie jest i będzie Reisen U. Inaba i Patchouli Knowledge, dalsze pozycje się nieznacznie zmieniają. Zresztą mam na bieżąco listę w podpisie. Postacie, które są u mnie na dole nie są raczej przeze mnie znienawidzone, tylko je za słabo znam. W sumie do żadnej postaci nie odczuwam jakiejś nienawiści.

usagiaddict

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 385
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #7, on March 27th, 2011, 03:11 AM »Last edited on July 20th, 2011, 12:06 AM by Maluetar
Wtm. Nzywm s? sg wlb? n?mrtln? ks??nczk? zwn? Kgy?.
>sugerując, że te forum nie schodziło na psy wcześniej

Ignuss

  • あやややや~
  • Anemia i astma. Tak bardzo moe.
  • Posts: 1,558
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #8, on March 27th, 2011, 12:11 PM »
Patchouli of korz.

A poza tym siostry Scarlet, Cirno (bo baka), Komachi (kosa yeah),  Mokou i Kaguya (bo nieśmiertelne), Eirin (bo medyk), Tewi i Reisen (bo króliki), Alice , Rumia i Wriggle (bo tak).

To tak z bardziej lubianych. Część może się zmienić za jakiś czas (ale Patchy zostaje :p)

Phor Cillic

  • Rage Quitter
  • Głuchy na Wszystko prócz Pieśni
  • Posts: 783
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #9, on March 27th, 2011, 01:15 PM »Last edited on March 29th, 2011, 05:19 PM by Phor Cillic
Moją najulubieńszą postacią jest Mystia Lorelei. Dlaczego - Hmmm...
 + Jako bodajże pierwsza postacią (z którą się zetknąłem w TH), która posiada umiejętności związane z głosem, co mnie zauroczyło ze względu na moją własną historię (10 lat w chórze chłopięco-męskim O.o)
 + Jest przedsiębiorczą dziewczyną, prowadzącą własną "firmę" :D
 + Jest wróblem, których ostatnio coraz mniej w mojej okolicy...
 + Posiada rewelacyjny dla mnie motyw - "Głucha na Wszystko prócz Pieśni", który dorobił się świetnej dla mnie aranżacji "Niezdolna do Niczego prócz Śpiewu" (もう歌しか歌えない) dzięki Sekken-ya
 + Ostatnio zaczęła mi się podobać jej czapeczka i próbuję taką sobie wykonać :)
 - Jest egocentryczna, ale nikt przecież nie może być pozbawiony wad.
 - Dzięki wybrykom fanów poświęconych Myschi zacząłem drastycznie ograniczać spożywanie drobiu (z drugiej strony, nie pogardzę "wodą po kąpieli Mystii", czyli rosołem... O.o)

Postacie stojące "niżej" w moim rankingu: Kogasa, Wróźki z Mglistego Jeziora (Nie mylić z tamtą inną grupą), Nitori, Hina...

Zdarza się, że jakiś nadgorliwy fan doprowadza mnie do tymczasowej niechęci wobec jakiejś postaci. Tak się stało bodajże z dwiema dziewczynami: Marisą i Flan (winien jest m.in. znajomy z Francji spamujący mi maila obrazkami znalezionymi na danbooru) Znając los minie trochę czasu i znowu zacznę je lubić.

fretka

  • Meguka Fretuka
  • あやややや~
  • Posts: 1,797
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #10, on March 27th, 2011, 01:49 PM »
-Honk Honk, bo jest megapozytywna i sympatyczna jak dla mnie :D
-Moko+Keine, czyli moje ulubione duo
-Komachi+Yamaxanadu, czyli moje drugie ulubione duo
-Youmu, małe to, ma miecze i generalnie jest dość zajebiste -> me likey
-Yuugi+Satori household, no bo SA.
-Kisume, jakoś we mnie wrosła
-Nitori, sympatyczna i wstydliwa kappa jest sympatyczna
-Hina, też we mnie wrosła przez Miracle Hinacle i inne takie :T

kolejność chyba mniej więcej taka jak wyżej, chociaż 2 pierwsze pozycje pewnie są na równi. można do tego dodać Reimu+Marisa i Tewi, bo tak.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #11, on March 27th, 2011, 02:01 PM »Last edited on March 27th, 2011, 02:13 PM by PookyFan
Patchouli Knowledge & Sakuya Izayoi. Ex equo.
Nuff said.

Sephi

  • Często łamię regulamin!
  • Biedna Kapłanka!
  • Posts: 1,211
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #12, on March 27th, 2011, 09:57 PM »
Co do powodów dla których mniej niż kiedyś lubię Flandre i Cirno już się rozpisałem wcześniej , teraz skupię się na innym problemie ;
Choć podoba mi się Mystia , to nie potrafię jej polubić jak inne postacie , nawet ciężko mi na nią spojrzeć z jednego powodu
 - Zawsze jak ją widzę przed oczami staje mi rosół / pieczony kurczak / KFC >_>

Zlew

  • Wróżek
  • c(^.^c)
  • Posts: 194
atencja nakurwiam salto :3

Drewko Nocny Robak

  • Rage Quitter
  • Drewno takie...
  • Posts: 768
Odp: Ulubione Postacie v.2
« Reply #14, on March 27th, 2011, 10:30 PM »
Wrggl-B t mj Wf lj n t c nn NJ w?j?.
Dlj jst wszystk nc w sm...Sstry Scrlt, Ksm, Rn, Tw, rn, Str, Prs, Kn, y...g?ln...wszystk xD

, spcjln mjsc "Th bst fc f Th" m mn...Kdm. B tk xD

Oficjalny Wrigglefag