News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
Danmaku challenges thread (100 runda!)
« on May 9th, 2012, 06:46 PM »Last edited on March 30th, 2014, 03:56 PM by Maluetar
Wiem, że kiedyś Kreton próbował zrobić podobny temat, ale nie wyszło więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko na zasadach z /jp/ na 4chanie.

Otóż zabawa polega na tym, że raz na jakiś czas rzucam jakieś wyzwanie jak np. "Ten Desires, Stage 5, największy graze/score/ilość żyć" itp.
Mam nadzieję, że niektórzy zaczną dzięki temu chociaż trochę grać w Touhou.
Oprócz głównego celu będę czasem dawał jakieś zasady obowiązujące w danej rundzie.

Jedyną zasadą ogólną jest to, że zamieszczamy snapshot z gry i nie może on być z replayu.
Przykład:
(click to show/hide)


Nie ma za to żadnej nagrody (może kiedyś) oprócz naszej satysfakcji. Jedno wyzwanie będę rzucał raz na 2-3 dni i będę dokładnie opisywał jego szczegóły.

Czy byliby jacyś chętni którzy wzieliby udział w tej zabawie? Nie spodziewam się tłumów, ale robienie tego wszystkiego dla 2-3 osób troszeczkę mija się z celem ^^

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Raion

  • あやややや~
  • All hail Bishamonten!
  • Posts: 1,889
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #2, on May 9th, 2012, 06:55 PM »
Piszę się także, pokażę wam jak dobry może być taki newbie jak ja. A i będę mieć dobry pretekst by więcej grać i ćwiczyć, więc i to jest plus

Smoku

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,287
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #3, on May 9th, 2012, 07:02 PM »
Jeśli nie wymaga to bycia wpisanym na jakąś listę i czas na challenge jest dosyć spory, to może być, pobawię się.

Czy challenge wygrywa ten, kto pierwszy?

Stefanol

  • Wróżek
  • Posts: 165
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #4, on May 9th, 2012, 07:10 PM »
Bardzo dobry pomysł. Bez żadnego challenge'u nawet TD na normal nie mogę przejść.

@Smoku
Raczej ten kto osiągnie najwięcej graze/życia itp.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #5, on May 9th, 2012, 07:13 PM »
Piszę się.

(click to show/hide)
Ale dopiero po maturach (czytaj: po 23 maja). ;_;

Zresztą ja i tak sporo gram w Touhou anyway, ale zawsze to jakieś urozmaicenie w rozgrywce. ;D

Michał

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 439

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #7, on May 9th, 2012, 07:20 PM »
Ah, nie wspomniałem, że poziom trudności jest dowolny bo Extra i Phantasmu nie będę dawał więc może to byc niezły trening dla ludzi którzy mają problemy z normalem/easy.
Ponieważ widzę, że chętnych trochę jest to jutro wieczorem zacznę pierwszą rundę ^^

mk.2

  • Nowomysza+
  • Posts: 19

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #9, on May 9th, 2012, 08:00 PM »
Żadnej listy nie ma, chciałem tylko sprawdzić czy będzie wystarczająco dużo ludzi aby była jakaś rywalizacja ^^

JCD

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 408

Maluetar

  • DABURU SPOJRAAAAAAAA
  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,295
Odp: Danmaku challenges thread
« Reply #11, on May 9th, 2012, 08:23 PM »
Jak najbardziej. Pod uwagę biorę wszystkie gry oprócz może PC-98 bo nie ma tam stage practice.

Michał

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 439

JCD

  • Zamrożona Żaba
  • Posts: 408

Seina

  • Wróżek
  • Delikwent szatan
  • Posts: 242