News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
[sesje] Temat informacyjny
[sesje] Offtop »

Cthulhoo

  • Moderator
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #60, on October 19th, 2015, 01:40 PM »
Fedora, ja na pewno nie będę kontynuwał wątków zaczętych przez Raiona, gdyz... To był jego pomysł na przygodę, a ja zdecydowanie wolę prowadzić coś swojego.
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #61, on October 20th, 2015, 10:59 PM »
Ok, podjąłem ostateczną decyzję i proszę o przyznanie mi uprawnień na dział. Jutro zacznę działać i zbierać karty postaci. W sytuacji, gdy ktoś chce zostać przy starej: dam mu taką możliwość, tylko prosiłbym o powrót do bazowej ilości statystyk oraz kart zaklęć.

Red Fedora

  • Zamrożona Żaba
  • Leniwy Duch.
  • Posts: 307
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #62, on October 21st, 2015, 09:42 AM »
Poprzednia Karta nie wymaga chyba żadnych zmian. Po prostu wydarzenia z poprzedniej sesji nie miały miejsca i moja postać jest znowu w punkcie blisko otwarcia ale nadal brakuje jednej rzeczy.
Karty zaklęć jednak wymienię na inne. Statystyk też raczej nie potrzebuję zmieniać.

Gadanie jest tanie, pokaż co zrobiłeś.

Cthulhoo

  • Moderator
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: [sesje] Temat informacyjny
« Reply #63, on October 21st, 2015, 06:38 PM »
Spoko.
Ogólnie tak to planuję rozwiązać: odkleję temat informacyjny i ponownie zacznę zbierać karty postaci, a osoby zainteresowane pozostaniem przy starych postaciach niech po prostu przekleją je do nowego tematu. Nie będzie wtedy bałaganu, a stare karty będą będą dostępne dla zainteresowanych.
Tak samo będzie wyglądałą sprawa z kartami zaklęć. Zaznaczę tylko, iż będę kierować się zasadą: "czym silniejszy efekt, tym więcej energii pochłonie rzucanie jej." Dlatego też prosiłbym wszystkich o doprecyzowanie również siły efektu. Dla przykładu:
"Leci kula ognia i uderza w przeciwnika" nic mi nie mówi o sile ataku.
Natomiast:
"Leci kula ognia i zadaje średnie obrażenia po trafieniu w przeciwnka" taką informację już zawiera i wtedy mogę ocenić jej skuteczność oraz ilość energii, jakiej wymaga jej rzucenie.

[sesje] Offtop »