News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Rumbling Spell Orchestra

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183
Rumbling Spell Orchestra
« on October 8th, 2013, 12:22 AM »
Nosiłem się długo z tym zamiarem, czas nadszedł. Forumowy wątek o doujinowej grze karcianej o nazwie Rumbling Spell Orchestra, która powoli, ale sukcesywnie zyskuje popularność w naszym skromnym fandomie. Czy na jej korzyść działa dobry system czy walory estetyczne kart - tego nie wiem, ale tendencja jest bardzo zachęcająca.

Dla nieznających gry zamieszczam link do thwiki http://en.touhouwiki.net/wiki/RSO (tylko tymczasowo. Prędzej czy później powstanie nowy, przejrzysty poradnik)

Ale temat generalnie do dyskusji strategii i rozwiewania wątpliwości odnośnie gry, będę też ogłaszał postępy tłumaczen, erraty i tym podobne. Poza tym służę pomocą (Małysz także, w skomplikowanych kwestiach chyba nawet bardziej on), pisać na gg nawet jak mnie nie ma, na pewno w końcu wejdę i odpiszę.

Powtarzając pierwszą kwestię z RTT - obecna wersja to 9.0, ale nie wszystkie karty się jeszcze pojawiły na wiki. Z tego co mi wiadomo, część erraty została już wprowadzona.


Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #1, on October 8th, 2013, 12:42 AM »
Szkoda tylko, że pojawiania się tempo angielskich wersji kart jest takie jakie jest...

Ps. Gdzie nowy druk zapowiadany od jakiegoś czasu? Kto się tym teraz zajmuje? I najważniejsze: kiedy turniej :3 ?

(click to show/hide)
i w razie co też mogę służyć pomocą

Cthulhoo

  • Rage Quitter
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #2, on October 8th, 2013, 06:39 AM »
Ja w ten weekend powinienem w końcu odebrać karty od Kretona i przetestować je w boju :3 Zwłaszcza mnie interesuje, jak zadziała talia na Marisie, którą złożyłem prawie samodzielnie :P

Kuroneko69

  • Użyszkodnik
  • Posts: 43

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #4, on October 8th, 2013, 06:20 PM »
Matherikus zajmuje się tym w swoim tempie - z naszej rozmowy sprzed kliku dni wynika, że podobno miał mało czasu i zdążył wyczyścić część skanów, żeby zrobić miejsce pod angielski tekst - dopóki nie skończy, to raczej nie ma sensu branie na siebie wydruku kart, które zaraz zostaną zaktualizowane o erraty
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #6, on October 8th, 2013, 11:33 PM »
Moja Koiszi już czeka :3

I moje dwa nowe decki (jeśli druk będzie miał miejsce) też

Cthulhoo

  • Rage Quitter
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #7, on October 8th, 2013, 11:45 PM »
Jak będę miał czas, to się z wami zmierzę, a mam ambicje coś ugrać xD

Sulejman

  • Biedna Kapłanka!
  • dat ass
  • Posts: 1,209

Cthulhoo

  • Rage Quitter
  • Patchy >> all
  • Posts: 523
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #9, on October 10th, 2013, 09:38 PM »
Spoko, coś wymyślę, żeby ją zatrzymać (na przykład testowany przeze mnie duet Patchy & Marisa).

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #10, on October 13th, 2013, 08:39 PM »
W Party Hard powstał wątek turniejowy, wszelkie zgłoszenia podbiją mi Ogarniętość co do jego organizacji więc liczę na Was.

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #11, on October 24th, 2013, 11:59 PM »
Jest jakaś kolektywne stanowisko co do tego, do kogo najlepiej walić w kwestii złożenia mocnych talii? Bo ostatnio marzy mi się załatwienie sobie przepisu na Sanae, Reisenkę i duet Kogasa&Nue żeby ponakurwiać w realu i wciągnąć w to brata .

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #12, on October 25th, 2013, 12:02 AM »
Czyli już nie chcesz, bym Ci złożył decka na waifu? Fair enough. ._.

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #13, on October 25th, 2013, 12:03 AM »Last edited on October 25th, 2013, 12:05 AM by critz
Nie powiedziałem tego :V. Sam dawałeś mi plusy i minusy swoich i cudzych usług, więc z ciekawości pytam co sądzą inni. No i czy czułbyś się na siłach układając talię pod 2 postacie.

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #14, on October 25th, 2013, 12:05 AM »
Well, no to w takim razie moje stanowisko już znasz. W razie czego daj znać na priv, jeśli się jednak zdecydujesz. ;3