News Obecnie jest problem z emailami aktywacyjnymi, dla kont, które jako adres email mają ustawiony @gmail.com.
Jeśli takowy mail nie doszedł pomimo kilku prób (nie trafił do folderu spam), prosimy o jego zmianę, bądź informację na IRC.
Rumbling Spell Orchestra

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #15, on October 25th, 2013, 10:12 PM »
Na jakiej zasadzie porónać cudze usługi? Każdy coś i do porównania/przetestowania gdzieś przed drukiem, cokolwiek? Bo z decków, które sobie sama składałam jestem zadowolona :3

Ps
Kogasa i Nue mają już karty z wklejonymi tłumaczeniami? o.o

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #16, on October 25th, 2013, 10:55 PM »
No, w RSO to nie takie oczywiste. Moje Genialnie Przemyślane Talie często okazywały się być na porównywalnym poziomie do skleconych na szybko i wydrukowanych na zwykłej drukarce do potyczkowania się z bratem.

Co do Kogasy i Nue - nope, nie mają. (Chyba że przez ostatni tydzień Matherikus nagle się wziął do roboty)

Piscilla

  • Rage Quitter
  • Posts: 962
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #17, on October 25th, 2013, 11:15 PM »
Ok, podobno w przyszłym tygodniu będzie to robić, bo ma luz, czy cuś

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #18, on October 26th, 2013, 10:07 AM »
Rozmawiałem z Matherikusem na temat kart i faktycznie "podobno" coś ma porobić w przyszłym tygodniu. Zaczynam jednak się martwić, że do końca roku się z tym nie wyrobi, co byłoby sporą stratą. Anyway, sprawa z kartami dzięki PookyFanowi i Akizu może mocno ruszyć z kopyta - po sprawdzeniu jakości Akizowych wyrobów jestem więcej niż zadowolony.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Phor Cillic

  • Rage Quitter
  • Głuchy na Wszystko prócz Pieśni
  • Posts: 783
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #19, on October 27th, 2013, 01:00 AM »
 > dowiedziałem się o dokładnym znaczeniu jednej karty
 > poziom gry moim pierwszym deckiem mocno wzrósł
Dzięki Pooky XD

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #20, on October 27th, 2013, 02:21 AM »
Do usług. Choć nawet nie pamiętam, jaka to była dokładnie karta. ;p
A z moich Tajnych Źródeł wynika, że Matherikus jednak wyrobi się przed Paconem (tak na 90%), dlatego pozostańcie tuńczykami.

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #21, on October 27th, 2013, 02:03 PM »
Dlaczego na temat RSO ktoś ma tajne źródła, o których ja nic nie wiem D; :P

PookyFan

  • Lunatic Kurwa Eyes
  • Posts: 2,593
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #22, on October 27th, 2013, 02:15 PM »
U mad?

Anyway, przydałoby się pomyśleć o jakichś Warszaffkowych Spotkaniach Karcianych. Myślę, że dałoby się wygospodarować 1-2 weekendy w listopadzie, tak by każdemu zainteresowanemu pasowało. Jest nas tu całkiem sporo, więc można się raz a dobrze skrzyknąć i zrobić jakiś miniturniej czy co.

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #23, on October 27th, 2013, 03:59 PM »
Rozmawiałem już z Gorgiaszem, mieliśmy spotkać się dzisiaj, ale jako że jesteś chory, przełożymy to na za dwa tygodnie (za tydzień mnie nie ma). Powinniśmy wiedzieć wtedy coś więcej.

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #24, on November 2nd, 2013, 08:55 PM »Last edited on November 2nd, 2013, 08:56 PM by critz
OP shit is OP:

(click to show/hide)
2. Podbij sobie faith do 4.
3. Oponent nicz nie może zrobicz.
4. ???
5. Profit!

Właśnie zostałem tym wjebany w ziemię przez Kiefmastera na Dulście. Leader support Moreya God blokuje nawet możliwość zadania obrażeń bezpośrednich, a Repair przywróci Ci do ręki supporty, gdyby oponent Ci je zdjął xD.

Talia: http://dulst.com/TouhouRSO/Kiefmaster99/decks/424636/Hisoutensoku

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #25, on November 3rd, 2013, 12:42 AM »Last edited on November 3rd, 2013, 12:54 AM by gorgiasz
Można go przefaithować albo prześcignąć. Ale brzmi całkiem OP, chętnie się z tym zmierzę.

Poza tym ta talia ma maks 5 AV (dwa spelle, tylko z supportem) i brak Penetration. Przy optymalnym rozstawieniu pureYukari dałaby jej radę.

Małyszeq

  • Green Eyed Invidia
  • Biedna Kapłanka!
  • Midorime no Jealousy
  • Posts: 1,486
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #26, on November 3rd, 2013, 12:50 PM »
Można pozbyć się tego na wiele sposobów: Spiriting Away od Yukari, scena Sunshower, dopóki jest w talii można wyjąć Secretem, a jak juz nawet jest wystawione, są karty niwelujące Faith i Protection (np. One Armed and Horned Hermit, dla Myouren decków mamy Myouren Temple etc.). Ostatecznie mozna też taki deck zmielić np Sakuyą, lub wziąć na przetrzymanie przy pomocy Yuyuko...

critz

  • あやややや~
  • Kryptoskurwiel
  • Posts: 1,640
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #27, on November 3rd, 2013, 07:41 PM »
A, ok, dzięki. I tak OP shit jeśli trzeba grać w konkretny sposób aby mieć jakąkolwiek szansę. Kurwa, ja grałem Reisenką i musiałem coś zjebać w planowaniu, bo pod koniec zaczęło mi brakować SP i zaczął mnie trafiać bo nie zbijałem mu HV. Jakbym inaczej to rozegrał i jeszcze trochę wytrzymał to mógłbym wygrać deck outem bo był o kartę do tyłu xD.

Ale mam kolejny powód wrzucić Hermita jak już go wypuszczą. Z tego co widzę, toto jest użyteczne w każdej talii *_*.

gorgiasz

  • Wróżek
  • Firestarter-chan
  • Posts: 183
Odp: Rumbling Spell Orchestra
« Reply #28, on November 12th, 2013, 08:25 PM »
9.0 to czyste zwycięstwo ^^



Also "If your Leader's HP is 9 or less, it gains an additional +1 AV. (Once per turn)". Trzeba przeforsować u Akizu i Matherikusa żeby zamienili to 9 na ⑨.

Phor Cillic

  • Rage Quitter
  • Głuchy na Wszystko prócz Pieśni
  • Posts: 783